Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

5 druhov kabeliek, ktoré by mali byť v šatníku každej ženy

Rozhodne si nemyslíme, že každá žena musí mať šatník vo veľkosti futbalového ihriska a v ňom stovky kabeliek. S týmito základnými piatimi typmi kvalitných kabeliek budete pripravená na každú situáciu. Ktoré to sú? Dozviete sa v našom článku.

Crossbody je základ všetkých základov

Crossbodyje typ kabelky, ktorý skutočne nesmie chýbať žiadnej z nás. Je jedno, či ste zaneprázdnená manažérka alebo mamina na materskej, ktorá celé dni lieta za svojou ratolesťou. Za vynálezdlhého uška, vďaka ktorému si vieme kabelku pohodlne zavesiť šikmo cez telo, musíme uznanlivo ďakovať bohom na módnom Olympe. Ruky sú voľné, nič nám nepadá z ramena – jednoducho óda na pohodlnú módu.

Horúci tip

Leto je v plnom prúde. Preto sa nemusíte báť veselých a farebných vzorov. Túto sezónu sú mimoriadne v kurze kvety, zvieracie či ovocné potlače. Širokú ponuku crossbody kabeliek značky Furla nájdete v našom e-shope.

Shopper bag nepatrí len do nákupných centier

Do tohto typu kabelky dáte všetko a ešte trošku viac. Ak ste vždy túžili po kabelke, akú mala Hermiona v niektorom z filmov o Harrym Potterovi, ktorá do nej napratala vybavenie celého dvojizbového bytu, toto je presne ono.Do shopper bag zbalíte nákup, počítač či kopu plienok. Vyrážatena celodenný výlet? Aj tu je odpoveďou shopper bag.

Horúci tip

Ak sa chystáte na letnú dovolenku pri mori, shopper bag sa vám zíde. Nebudete predsa chodiť na pláž s rukami plnými vecí či nebodaj s igelitkou. Vybrali sme pre vás Michael Bag od značky Michael Kors.

Elegantná kabelka do ruky

Stáva sa, že crossbody kabelka je primalá a shopper zasa priveľká. Máte dôležité stretnutie alebo inú udalosť, keď chcete byť elegantná dáma? Presne toto je ideálna príležitosť vziať si kabelku do ruky. Možno si vravíte, že mať kabelku v ruke nie je praktické. My však vieme, že ide len o silu zvyku a verte, že pocit elegancie, ktorý je s touto voľbou spojený, je na nezaplatenie.

 

Horúci tip

Veľmi pekne prepracovanou a elegantnou je Dalia M Top Handle od značky Furla. Má zaujímavú kombináciu farieb a nadčasovo umiestnený zips. Je vyrobená z mäkkej kože, vďaka čomu je jej nosenie veľmi príjemné.

Clutch na špeciálne príležitosti

Ďalšia z typov univerzálnych kabeliek je clutch. Ide o malú kabelku, ktorú prevažne nosíme na špeciálne príležitosti, ako napríklad do divadla či na svadbu. Hoci na svadobnú hostinu často potrebujeme viac vecí, nepatrí sa ich všetky vtesnať napríklad do shopperky. Clutch má obyčajne aj dlhé uško, vďaka ktorému ju môžete nosiť pohodlne na pleci.

Horúci tip

Nie každá z nás chce alebo môže mať doma celé zbierky clutch kabeliek. Nenosíme ich predsa denne. Je veľmi fajn vybrať si takú, ktorá má neutrálnu farbu, aby sa nám ľahko kombinovala. Taká je napríklad Sloan Lg Env Wllt On Chain od Michaela Korsa. Má zaujímavý detail, ktorý pohladí nejednu romantickú dušu.

Ruksak ako kabelka

Trend nosiť ruksak namiesto kabelkyje, našťastie, stále aktuálny. Módne domy dávajú ruksakom zelenú a my vravíme súhlasné „áno”. Ak ste doteraz kúpe ruksaku odolávali, rozhodne sa nebojte podľahnúť. Je viac než isté, že si pohodlie, ktoré poskytuje, zamilujete.
Perfektný je na letné mesiace, kedy vonku trávime väčšinu svojho voľného času. Máte pri sebe všetko, čo potrebujete a ešte aj voľné ruky na tanec na svojom obľúbenom festivale.

Horúci tip

Horúcim tipom od nás sú rozhodne ruksaky značky Marc Jacobs. Napríklad Mini Backpack Treck Pack má tú správnu veľkosť na všetky potrebné drobnosti, ktoré chcete mať stále pri sebe.

Teraz už viete, aké typy kabeliek by rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku. Práve pri kabelkách platí, že nie je dôležitá kvantita, ale kvalita. Za kvalitu tých našich by sme dali pokojne aj novú kabelku do ohňa.:)

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.