Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke Les Georgettes

Originálne prispôsobiteľné šperky s vymeniteľnými farbami zrodené vo Francúzsku. Les Georgettes je registrovaný a patentovaný inovatívny koncept, ktorý kombinuje šperky s vymeniteľnou a obojstrannou kožou. Za pár sekúnd môže každá žena premeniť svoje šperky Les Georgettes tým, že zmení alebo obráti farebný  kožený pás, aby ladil s jej outfitom, kabelkou alebo jednoducho s jej náladou!

Noste svoj náramok 3 rôznymi spôsobmi - samostatne alebo s jednou z 2 farieb obojstrannej kože (predávajú sa samostatne). Pridajte rôzne farby do svojej zbierky a preskúmajte nekonečné možnosti štýlu pre váš náramok.

História

Les Georgettes by Altesse je spoločným dielom skupiny Groupe Altesse, popredného francúzskeho výrobcu šperkov a spoločnosti Texier, výrobcu koženého tovaru v Bretónsku. Oficiálne uznané ako súčasť francúzskeho národného dedičstva (Entreprises du Patrimoine Vivant) sú obe spoločnosti súčasťou skupiny Renaissance Luxury Group. Od dizajnu až po výrobu šperky sú navrhované pre vás a pre všetky špeciálne okamihy vo vašom živote. Dizajn značky Les Georgettes je patentovaný a chránený ochrannou známkou, ktorá je zárukou ich exkluzivity a kvality.

Materiály a postupy

Maison Altesse vyrába väčšinu svojich šperkov vo svojich dielňach v Ardèche. Dielne Altesse sa nachádzajú v srdci tzv. „Údolia klenotov“ (vallée du bijou) a zamestnávajú remeselníkov, ktorí sú vášniví pre svoje remeslo, využívajúc zručnosti, ktoré prešli z jednej generácie na druhú viac ako storočie. V súčasnosti Maison Altesse kombinuje tradičné remeselné spracovanie s modernými a inovatívnymi výrobnými technikami, čím zabezpečuje dokonalosť vo všetkých krokoch výrobného procesu. Kvalita výrobkov Maison Altesse, ktorá získala prestížne značky ako „Joaillerie de France“ a „Entreprise du Patrimoine Vivant“, je uznávaná ďaleko za hranicami štátov. Spoločnosť sa môže pochváliť historickými skúsenosťami v oblasti pokovovania kovov a neustále implementuje nové technológie na zlepšenie kvality svojich šperkov.

Šperky sú vytvorené z mosadze a pozlátené ružovým alebo žltým zlatom, prípadne postriebrené.

Starostlivosť

Kontakt s vodou, vlhkosťou, vysokým teplom môže spôsobovať koróziu kovu a predčasné narušenie a poškodenie kože. Doporučujeme dávať šperky dole pre kúpaním či športovými aktivitami. Tiež odporúčame vyhýbať sa kontaktu s make-upom, krémami, parfémami, ktoré môžu šperky predčasne zmatniť. Aby ste zabránili poškrabaniu, uchovávejte šperky v originálnom balení.

Šperky odporúčame čistiť jemne mäkkou handričkou, aby sme ochránili pokovanie. Vyhnite sa agresívnemu lešteniu rovako ako kontaktu s tvrdými povrchmi, ktoré môžu šperk poškodiť.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.