Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Neodolateľná elegancia kolekcie Furla jeseň 2019

Nová kolekcia Furla jeseň a zima 2019 prináša neodolateľnú eleganciu v sýtych farbách inšpirovaných matkou prírodou, najmä tmavo-červené tóny pripomínajúce stredomorskú pôdu. Materiály použité v tejto kolekcii majú prirodzený vzhľad a sú spracované pomocou najlepších remeselných techník, ktoré značka Furla používa, ale sú zároveň nové a mimoriadne moderné. Každý nový materiál je žiarivý, navrhnutý tak , aby odrážal svetlá mesta. V kolekcii Furla jeseň a zima nájdete klasické elegantné modely kabeliek, mešteky aj crossbody kabelky.


Furla Diva 

V kolekcii jeseň a zima 2019 nesmú chýbať elegantné kabelky Furla Diva v tmavších farbách a prepracovaných materiáloch, čo im dodáva elegantný a nadčasový look. Najvýznamnejšou vlastnosťou týchto elegantných kabeliek je ich material. Kabelky sú vyrobené z kozej kože, bohatej a zrnitej prírodnej kože. Ďalšími kľúčovými aspektmi tejto tašky sú výrazné kovové prvky, ako je kožený ramenný popruh s retiazkou a nový uzáver v tvare pyramídy - ikonický prvok, jednoduchý a vizuálne nápadný. Tieto kabelky sú ľahké a priestranné, ideálne pre každú príležitosť. Nájdete ich v sofistikovaných, elegantných a moderných farebných prevedeniach od jednoduchých farebných kombinácii po odvážne zvieracie vzory. 

Elegantne kabelky Furla Furla diva2

Furla Lady M  

Furla Lady M je kabelka so siluetou definovanou výrazným farebným blokom, ktorý vyvoláva obrazy súčasného umenia. Konštrukcia Furla Lady M ponúka dvojité vnútorné oddelenie a centrálne vrecko na zips, veľmi praktickú dvojitú rukoväť a nastaviteľný popruh. Je vyrobená z mäkkej teľacej kože. Furla Lady M má dvojitú rukoväť, odnímateľný a nastaviteľný popruh, dva vnútorné priestory a centrálnu deliacu priehradku na zips. Ak hľadáte elegantnú a štýlovú kabelku do práce, ale aj na bežný deň, Furla Lady M je tou správnou voľbou.

Furla Viva 

Model Furla Viva predstavuje elegantnú kabelku vytvorenú pre večerné a špeciálne príležitosti. Kabelka obsahuje dva výrazné prvky. Prvým z nich je nový monogram Furla: symbolický a výstižný, odráža pôvodnú značku - štylizované zdvojené F. Takmer heraldický erb, ale aj súčasný symbol, je okamžite rozpoznateľný, obohacuje tašky a doplnky značky Furla a robí ich ešte viac rozoznateľné. Druhým určujúcim prvkom je ramenný popruh: jemná reťaz, ktorá sa môže ukryť vo vnútri kabelky a transformovať sa na elegantnú listovú kabelku.

Elegantne kabelky Furla Viva

Elegantna kabelka Furla Viva

Furla Fantastica 

Tvar Alma sa vracia na scénu v podobe kabelky Furla Fantastica. So svojím sofistikovaným a zaobleným tvarom je perfektnou kabelkou pre bežné a každodenné nosenie. Nájdete ju v troch veľkostiach v tejto kolekcii: mini, small a medium. Vďaka dvojitej rukoväti, nastaviteľnému ramennému popruhu a kovovým nohám predstavuje nová taška Furla eleganciu a funkčnosť. 

Elegantna kabelka Furla Fantastica

Furla Corona 

Meštekový tvar kabelky prešiel v priebehu rokov svojou vlastnou evolúciou. Stal sa nadčasovým a hovorí o jednoduchosti s eleganciou a rovnováhou. Meštek Furla Corona, bestseller z jarnej kolekcie, taška s čistým dizajnom s rukoväťou a uzatváraním na šnúrku, sa vyznačuje novým Furlovým monogramom, ktorý je v kovovom zlatom prevedení: zrkadlové F spojené v spodnej časti. Rukopis, ktorý je súčasťou kultúrneho dedičstva Furly, sa odráža na kabelke. Ak vás baví mladistvý a súčasne elegantný vzhľad vašej kabelky, siahnite po tomto módnom mešteku.

Mestek FURLA CORONA S

Elegantna kabelka Furla Corona

Furla Brava 

Tvary kabeliek pripomínajúce púzdra fotoaparátu sú jedným z najhorúcejších dizajnových vychytávok už niekoľko sezón. Sú ľahko nositeľné a na svoju veľkosť prekvapujúco priestranné. Ideálna silueta na hranie sa so širokou škálou zábavných a farebných ramenných popruhov. Výsledný efekt je viac ako „cool“! Furla Brava je eklektická a hravá taška  v kultovom tvare puzdra na fotoaparát so širokou žakárovou stuhou alebo kožou a popruhom na reťaz. Model je neuveriteľne priestranný v oboch veľkostiach: Small a Mini. Jeho dizajn je jednoduchý a je ozdobený monogramom, ktorý vyniká. 

Elegantna kabelka Furla Brava

Furla Isola 

Kto povedal, že tašku musíme nosiť len cez rameno? To už dávno neplatí. Ľadvinka je viac ako len štýlový doplnok. Tento praktický doplnok vás okamžite premení na trendsetterku a môžete ho nosiť mnohými rôznymi spôsobmi. Je to model, ktorý odráža DNA Furla ženy. Ľadvinka vo svete ešte nikdy nebola takto trendy a aktuálna ako práve teraz. Nosí sa rôznymi spôsobmi a najmä tými ženami, ktoré sú neustále v pohybe. Praktická, chytrá a sofistikovaná – to je ľadvinka Furla Isola z jesennej kolekcie Furla.

Elegantna advinka Furla Isola.

Elegantna advinka Furla Isola

Elegantné peňaženky 

Od malých peňaženiek až po veľké, do ktorých zmestíte váš telefón. Prekvapte seba alebo vašich blízkych elegantnými a štýlovými peňaženkami značky Furla. Obľúbená kolekcia peňaženiek Furla vyniká voskovanou kožou saffiano a farebným vnútrom, ktoré poteší jej majiteľku pri každom otvorení.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.