Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Valentínska kolekcia PANDORA 2017

Tento rok PANDORA prináša pri príležitosti dňa všetkých zaľúbených niekoľko noviniek, ktoré stelesňujú symboly a krásu večne trvajúcej lásky. 

Rímsky bôžik Amor hral v oslavách romantiky vždy dôležitú úlohu. Ako syn Venuše, bohyne lásky, je často zobrazovaný ako bacuľaté dieťa s krídlami a lukom, pripravený vystreliť šíp do sŕdc nič netušiacich ľudí a odsúdiť ich tak k večnej láske. V novej valentínskej kolekcii PANDORA sa tieto staré antické legendy miešajú s moderým štýlom pop-art, aby vytvorili hravé a nápadité šperky. Silné puto lásky najlepšie vyjadruje práve amorov šíp letiaci k našim srdciam. Váš náramok oživí aj čerešňová farba použitá na týchto nových korálkach, pretože je dokonalým mixom medzi vášnivou červenou a sladkou ružovou.

Pre romantické duše bude ideálnym valentínskym darčekom strieborná korálka PANDORA s jemne ružovým emailom a detailne prepracovaným vzorom starodávnej čipky. Korálka ručne zdobená radmi žiarivých zirkónov tiež pôsobí veľmi žensky a pekne doplní do ružova ladený náramok.

Klasicky krásne a elegantné, také sú strieborné šperky PANDORA zdobené motívom stuhy a radom zirkónov. Stužka slúži ako symbol trvácneho a silného puta, ktoré spája dvoch navzájom si blízkych ľudí. Potešte svoju lásku na Valentína setom pozostávajúcim okrem korálky aj z prsteňa a náušníc. Sú to univerzálne kúsky vhodné na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.