Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

DYRBERG/KERN prináša novú kolekciu 2016 The Arts

Tentoraz sa zdrojom inšpirácie novej kolekcie stalo umenie. Pretože umenie miluje módu a móda miluje umenie. Dôkazom sú elegantne zakrivené línie podkolekcie NOUVEAU vyjadrujúce obdiv k prírode v celej jeho tajomnej kráse. Prirodzené línie šperkov zvýraznené jemnými zakriveniami dodávajú celej novej kolekcii nesmiernu ženskosť. S ladnosťou vykročte do nového dňa so šperkami, ktoré vám dodajú bezhraničnú ženskosť a šmrnc.

Jednoduchosť modernosti a jasnosti podkolekcie ARCHITECT ponúka prísne čisté a minimalistické kontúry zvýraznené Swarovski kryštálmi. Vyhlásením „menej je viac“ definuje moderný spôsob dizajnu a jednoduchý luxus, ktorý si ľahko zamilujete. Prostredníctvom šperku tak vyjadríte svoje sebavedomie a sexepíl.

Na módnej scéne sa objavuje fenomén bez hraníc, americký Pop Art. Tento hravý módny štýl vnáša do kolekcie dynamiku, ktorá vo vás prebudí odvážneho ducha. POP vám vďaka populárnym Pop Art bodkám ukáže ako byť „IN“ po každej stránke. Ozdobte sa nimi a smelo vyrazte do ulíc.

Organicky tvarovaná SCULPTURE kolekcia šperkov pripomína hotové umelecké diela. Ponúka vám pohľad na svet očami umelca. Trojrozmerné línie inšpirované japonskou orgiami oživia váš outfit a zvýraznia vašu jedinečnosť. Nevšedná a čistá dokonalosť, ktorú proste musíte mať.

Sofistikovaná elegancia, ktorú v sebe ukrýva DIAMONDS predstavuje dokonalú cestu ako predstaviť samú seba. Nežné konštrukcie doplnené kombináciou čírych kubických zirkónov dodávajú večnej klasike mrazivú vznešenosť. Zaiste sa stanú vašimi obľúbenými spoločníkmi na každý deň. 

DYRBERG KERN prste Myria RG Crystal2

COLOURS upúta vašu pozornosť kontrastom mestského dizajnu a paletou farieb tejto sezóny. Farebné polodrahokamy tvoria dokonalú harmóniu s obľúbeným vintage štýlom a pozdvihujú radosť zo života. Trendy tyrkysová, energická koralová či letná biela sú naše možnosti pre túto sezónu. Skvelý spôsob ako očariť nielen seba, ale nepochybne aj vaše okolie.

MODERN vás očarí jemnými eliptickými tvarmi a Swarovski krištáľmi, ktoré zveľaďujú šperky hrejivou noblesou. Čisté línie a krehké konštrukcie týchto šperkov sa ľahko kombinujú a ešte ľahšie si získajú vašu priazeň. Jednoducho geniálne.

Rebelská PRIMITIVE vás zahrnie nekonečnou láskou kmeňového dotyku, Afriky, alebo vás zavedie na slnečnejšie miesto ďaleké od domova. Nechajte sa zviesť silnou konštrukciou náhrdelníkov a robustných náramkov z palisandra. Spojenie ručnej práce a prírodných materiálov vytvára originálnu a nadčasovú krásu. Šikovný spôsob ako zostať krásna a byť jedinečná každý deň.

METALLICA  so sebou prináša odkazy lásky a slobodného ducha rock´n´rollu. Pomocou týchto strieborných, zlatých a kožených kúskov vnesie do vášho života heavy metal. Vyberte si ten najlepší kúsok pre vás a prebuďte v sebe ozajstnú femme fatale.

Dvojica skvelých dizajnérov G. Dyrberg a H. Kern s novou kolekciou opäť trafili do čierneho. Vďaka kombinácii rôznych moderných štýlov si zaiste každý príde na svoje.  Verte, je sa na čo tešiť!

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.