Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke INUIKII

Vyrobené s vášňou a nosené s láskou - tak znie heslo novej značky topánok INUIKII, ktorá si Vás získa svojím štýlom a pohodlím. Inšpirovaná grónskou zimou a švajčiarskym srdcom vznikla značka INUIKII.

História

Rodinná spoločnosť (Cinzia, Danilo, Alessio) začala svoj príbeh v roku 2012 a v súčasnosti je známa po celom svete. Švajčiarsko-švédske spojenie buduje značku s plnou silou a nadšením s jediným cieľom: Premeniť zimu na niečo špeciálne!
Hlavnou myšlienkou spoločno
sti INUIKII je, aby každá žena a každý muž našli svoj osbobný štýl – či už v zime alebo v lete. Základ portfólia tvoria trimodely obuvi – topánky, tenisky a papuče, ktoré sú k dispozícii v stovkách rôznych varianotv. Odlíšte sa a buďte súčasťou INUIKII.

Zimné tenisky

Tieto tenisky spájajú pohodlnosť tenisiek a zimnej obuvi. Jednoduchý koncept – dva typy topánok – čižmy a tenisky – v stovke variantov. Ak si zvolíte INUIKII, zvolíte si tak teplú a pohodlnú obuv na chladné dni.

Materiály a starostlivosť

Všetky topánky INUIKII vznikajú vo Švajčiarsku. Topánky sú ručne vyrábané a ponúkajú výber od sofistikovaných klasických až po módne. Ručná výroba, kvalitný dizajn a pravá ovčia vlna zaručia, že počas celej zimy budete nielenv teple, ale i štýlová. Nové modely topánok sú dostupné práve teraz v predajniach CUBE a na www.moloko.sk.

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.