Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Trendy kabelky na jeseň a zimu 2018

Od ladviniek, módnych opaskových kabeliek až po kufríkové kabelky -  prinášame Vám tie najväčšie trendy na jeseň/zimu 2018, ktoré by v šatníku rozhodne nemali chýbať. Vy už musíte spraviť jediné, rozhodnúť sa, ktorý trend si zvoliť ako prvý!

Kabelky s výrazným logom – rovnako ako pri najhorúcejších trendoch v topánkach, trend výraznych značiek kraľuje aj v jesenných kolekciách kabeliek. Noste svoju obľúbenú značku s láskou, hrdosťou a ukážte to všetkým naokolo s výrazným logom na Vašej kabelke! Svoje iniciály na kabelkách túto sezónu hrdo zobrazuje návrhár MICHAEL KORS či MARC JACOBS.

42810726 2322208241128036 3583055962514128896 o kopia3

Antické šperkovnice – milujeme opulenciu a romantický luxus, ktorý túto jeseň 2018 predstavujú návrhári v kolekciách kabeliek, ktoré v nás evokujú vzhľad starožitných klenotov zdobených trblietavými diamantmi a rubínami.

IMG 5

r12001200 30T8AXIL3O 001 Clutch kabelka MICHAEL KORS M GROUP

Kabelky s výraznými retiazkami – dizajnéri čoraz viac experimentujú s popruhmi rôznych dĺžok, materiálov či kontrastných farieb a vzorov. Pre sezónu jeseň/zima  stavili predovšetkým na výrazné zlaté a strieborné retiazky.

IMG 7

r12001200 30F8SXIL3C 448 Kabelka na rameno MICHAEL KORS WHITNEY Fotor

Trblietavé kabelky - lesk a ligot sa stali klúčovými slovami zimnej sezóny, veď je to predsa sezóna vianočných večierkov a novoročných osláv! Rozžiarte na prvý pohľad tmavú zimu ligotavou kabelkou.  Napríklad v kolekcii FURLA a MICHAEL KORS nájdete hneď niekoľko trblietavých modelov.

IMG 3

Opaskové kabelky – rozpútali ošial na Fashion weekoch . Tieto kabelky sú ultra-praktické, odvážne a nápadité. Milujeme, tento doplnok, ktorý Vás okamžite premení na trendsetterku.

IMG 6

unnamed 2

Zlaté ozdoby - zlato je kľúčovým prvkom sezóny jeseň / zima. Kabelky zdobené jemnými zlatými prvkami až po odvážne výrazne zlato, Milujeme, že zlato môže byť elegantné, ale zároveň extravagantné.

Kabelky s kožušinou - kožušina Vás bude zdobiť aj túto jeseň!  V nových kolekciách nájdete celokožušinové kabelky vo výrazných farbách, ale aj kabelky, ktoré dopĺňa akcent kožušiny v podobe prídavného ramienka. Túto zimu budú z davu vytŕčať chlpaté kabelky rôznych tvarov a veľkostí.  Budú sa nosiť rôzne zvieracie motívy, kde nebudú chýbať chlpaté detaily alebo doplnky v podobe kožušinových príveskov na kabelku.

Tartan - je vzor, ktorý jednoducho patrí k sezóne jeseň/zima. Kockované vzory sú bohaté na farby a už len pri pohľade na ne sa zahrejete. Kockovaný vzor zdobí všetky štýly kabeliek až po ruksaky či teplé jesenné pončá. Ak ste milovníčkou práve tohoto motívu bohatý výber nájdete v kolekcii od návrhárky VIVIENNE WESTWOOD.

IMG 8318

s367425 41010009 Blue 1 Kabelka na rameno VIVIENNE WESTWOOD SHUKA TARTAN SHOULDER BAG

Čím väčšie tým lepšie - ako protiklad miniatúrnych kabeliek tú máme nadrozmerné kabelky. Tieto kabelky sú štýlové a praktické zároveň a zablíte sa na deň do kancelárie až po večer strávený v kruhu priateľov. Oversize kabelky sú perfektným doplnkom na predĺžený víkend alebo jednoducho na deň, kedy si potrebujete so sebou zbaliť celý Váš svet. Tieto kabelky sú nielen módne, ale aj vysoko praktické.

IMG 8

Kufríkové tašky - dizajnéri  sa pohrávali s novými tvarmi tašiek a prinášajú nám kabelky pripominjúce obdlížnikove krabice. Tieto kabelky prinášajú jednoduchý dizajn, ktorý si túto jeseň zamilujete.

Ruskaky - praktické a trendové ruksaky sú najpredávanejším a najobľúbenejším doplnkom v súčasnosti. Ruksak je ideálny pre trendsetterky, ktoré chcú byť odlišné a zároveň sú neustále v pohybe.

IMG 8316

Viacnásobné kabelky - keď jedna kabelka jednoducho nestačí. Doplňte obľúbenú mini kabelku o jej väčšiu verziu, pretože túto sezónu je dovolené vrstviť a kombinovať kabelky. Môžete zvoliť kombináciu mini kabelky a veľkej kabelky či skombinovať ruksak s kabelkou. Fantázii a kreativite sa hranice nekladú.

IMG 8321

Výrazné ramienko - kto povedal, že prídavné ramienko nemôže byť stredobodom pozornosti? Výrazné prídavné ramienka túto sezónu menia pravidlá a najmä vzhľad Vašej kabelky. Využite Vašu fantáziu a meňte prídavné ramienka na Vašej kabelke podľa aktuálnej nálady alebo outfitu.

IMG 8424

s6801020 M0014184 401 MARC JACOBS GRAFFITI THIN WEBBING STRAP 2

Praktické mešteky - veľký hit už niekoľko sezón za sebou, obľúbené mešteky si držia pevnú pozíciu aj túto jeseň. Farby, materiály a textúry sú túto sezónu také rozmanité, že si môžete vybrať Váš obľubený meštek podľa Vášho osobného štýlu.

Ľadvinky - nielen opaskové kabelky ovládli túto sezónu. Nemenej populárne sú aj ľadvinky, ktoré sme si obľúbili pre ich športový akcent. Môžete ich nosiť nie len okolo pásu, ale aj krížom cez telo , a čo na nich najviac milujeme je, že sú štýlové a praktické!

IMG 8322

unnamed 3

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.