Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Malý sprievodca luxusnými perami: potešte svoje pracovné ja

Pero. Mnohí sme ho používali počas celej školskej dochádzky. Písali sme ním poznámky, písomky a počas prestávok bolo zdrojom mnohorakej zábavy. A čo v súčasnosti? Školské lavice sme už dávno opustili. Je vôbec potrebné mať pero? Ak áno, ako si vybrať to správne?

Patrí pero do múzea?

Dnes máme vždy poruke mobil, notebook či tablet. Využívame rôzne aplikácie a elektronický podpis. Možno práve rozmýšľate, prečo investovať do luxusného pera? Nie je to už úplný prežitok?

instagram

My vravíme, že rozhodne nie. Skúste sa zamyslieť, koľko ráz ste za ostatnú dobu použili vetu „Nemá niekto pero?”.Táto veta nás sprevádza už od školských čias, celým produktívnym vekom až k starobe. A práve táto veta je priam rukolapným dôkazom toho, že tak obyčajný predmet, ako je pero, má stále miestona našom pracovnom stole.

Pero a pracovný život

Človek je vizuálny tvor. To, či ste vo svojej práci úspešní, sa ostatní snažia vyčítať z vonkajších znakov. Preto, ak chcete niekoho presvedčiť o svojej profesionalite, mali by ste myslieť aj na malé detaily.

Je obrovský rozdielmedzi dojmom, aký zanecháte, ak z tašky vyberiete nekvalitné pero alebo Swarovski Cryst Stardust BP Pen. Jednoducho, detaily netreba podceniť.

Ako si nájsť to svoje?

Pero vám musí jednoducho sedieť. Je pravda, že nie každé pero sa hodí ku každej profesii. Aby sme vám zjednodušili výber, máme tu niekoľko tipov. 

Vysokopostavená manažérka

Ak ste na vysokej manažérskej pozícii, vaša funkcia si vyžaduje dodržiavanie istého druhu konvencií. Rovnako ako nie je vhodné prísť na pracovné stretnutie v kratučkých šatách, nie je vhodné mať nekvalitné pero s jednorožcom. 

 

Swarovski Crystalline Stardust White je pre dámy, ktoré reprezentujú nielen seba, ale aj svoju firmu. Má skutočne elegantný tvar. Jeho náplň obsahuje kvalitný, vodotesný atrament, ktorý je navyše odolný proti falšovaniu, ultrafialovému žiareniu a odstraňovačom atramentu na báze vody a alkoholu.

Vždy pripravená asistentka

Bez dobrej a spoľahlivej asistentkyvo firme nefunguje jednoducho nič. Ak je vašou náplňou práce chod kancelárie a denne vybavíte tisíc a jedna vecí, mať perovždy pri sebe je veľké víťazstvo. Čo tak napríklad Crystalline Stardust Ballpoint Rose Gold Planet? So svojimi 1300 krištálikmi od Swarovského vám rozžiari každý deň.

Voľnomyšlienkárska umelkyňa

Pohybujete sa v umeleckej sfére? Ste zlatníčka, dizajnérka alebo pracujete v reklame? Neveríme, že pero nepoužívate denne. Pre vás sme vybrali také, ktoré je rovnako výrazné ako vaša osobnosť. Je to Swarovski Crystalline v krásnej fuchsiovej farbe. Myslíme, že tento klenot nepotrebuje viac opisu.

Ak by ste chceli vidieť viac z našej ponuky pier, v internetovom obchode Moloko nájdete celú jednu sekciu venovanú práve im. Stačí si len vybrať to svoje.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.