Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke GUESS

Dnes je značka Guess celosvetovou a veľmi populárnou značkou. Prvky štýlu Guess znázorňujú originalitu definovanú veľkým zmyslom pre detail. Značka sa stala symbolom dobrodružného mladého sexi životného štýlu. Ak ste "Guess zákazníčka" tak potom viete, ako vás táto značka pohltí. Začnete pri oblečení a skončíte pri hodinkách. Prepadnete tomu štýlovo a nič tým nepokazíte. Spája sa tu nespútaný americký štýl s francúzskou eleganciou. Dnes je Guess globálnou lifestylovou značkou s naozaj širokým sortimentom prvotriedneho oblečenia a doplnkov, 19 licenčnými partnermi a s vyše 1200 obchodmi v 80 krajinách sveta.

 

História

Guess založili bratia Georges, Armand, Paul a Maurice Marcianoví z Marseille vo Francúzsku. Presťahovali sa do Kalifornie a v roku 1981 založili vlastnú spoločnosť. Ich prvým produktom boli džínsy "Marilyn", ktoré sa navzdory módnej kritike vypredali v priebehu pár hodín. O rok neskôr začali tvoriť prvé reklamy a v roku 1985 predstavili svoje modely v kultových čiernobielych reklamách, v ktorých zvýraznili modelky ako Claudia Schiffer, Eva Herzigová a Laetitia Casta. Zaujímavosťou je, že do filmu Roberta Zemeckisa Návrat do budúcnosti navrhli celé džínsové oblečenie pre hlavnú postavu Martyho McFlya. V boome 90-tych rokov, kedy na scénu prišlo mnoho nových módnych firiem, značka zaznamenala horšie obdobie, avšak v roku 2000 vyšla so živou kampaňou, ktorá bola ešte viac sexi a tváre mladých ľudí sa obrátili späť k ich modelom. A tak je tomu dodnes.

 

Materiály a postupy výroby

Časť náušníc, ktorá sa dáva do ucha je z chirurgickej ocele, ktorá je protialergická. Šperky sú vyrobené z ľahkého bižutériového materiálu, ktorý je potiahnutý ionizáciou tenkej vrstvy striebra, zlata, ružového zlata, prípadne matnej čiernej farby. Ozdobené sú syntetickým prevedením prírodných kameňov, rakúskymi sklenenými krištáľmi, akrylom, sklom, imitáciami perál, syntetickou kožou a farebným emailom. Hodinky sú pozlacované z chirurgickej ocele s minerálnym sklíčkom, rakúskymi krištáľmi a japonským strojčekom Miyota. Na ciferníkoch niektorých modelov nájdete aj perleť alebo chronograf. Remienky sú v prevedeniach chirurgickej ocele, kaučuku, kože a polykarbónu. 

 

Starostlivosť

Šperky jemne utrite vlhkou mäkkou handričkou a následne dôkladne osušte. Určite nepoužívajte chemické alebo ultrazvukové čistenie. Vyhýbajte sa vode, parfémom, telovým krémom a inej kozmetike. Takisto týmto šperkom neprospievajú nadmerné teploty.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.