Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

10 najkrajších šperkov od Pandory

Pandora zdobí trh so svojimi korálkami či príveskami už viac ako 30 rokov. A to hlavne preto, že výber jej šperkov je pestrý a šitý na mieru každej zákazníčke. Ktoré šperkárske kúsky na našom e-shope letia najviac a sú aj jednými z najkrajších? Dozviete sa to v nasledujúcom článku. 

V ponuke tejto značky sa v hojnom počte nachádzajú korálky, klipy či oddeľovače. Ich veľkou výhodou je to, že sa dajú kombinovať presne podľa vášho vkusu, a tým vytvárajú jedinečné zoskupenia. Či už ste romantickí, dobrodružní, alebo máte radi luxus a eleganciu ˜– aj takéto šperky si s pomocou Pandora korálok môžete zhotoviť.

Tu sú šperky, o ktorých by ste mali vedieť viac: 

Trblietavý

Korálka zo striebra a zirkónu púta pozornosť množstvom drobných kamienkov, poctivo vložených jeden po druhom do oblého tvaru. Ide o spôsob vsádzania šperkov s názvom pavé. Môžete si byť istí, že kamienky vám zo šperku nevypadnú. 

Jemný

 

Tento kus precízne vypracovaného šperku je zložený z prívesku so srdcom zo 14-karátového zlata. Chcete vyzdvihnúť svoju jemnú povahu? Potom táto korálka vo vašej zbierke nesmie chýbať. 

Romantický

Niečo pre zamilované duše – korálka s názvom svetelné srdce je krásna svojím vzhľadom, ktorý opäť tvorí 14-karátové zlato. Ideálna ako darček pre priateľku, nemyslíte?

Tradičný

Ak vám záleží na detailoch, tak potom vás iste zaujmú šperky vyrobené z muránskeho skla. Sú vyrábané ručne v talianskom mestečku Murano pomocou tamojšej tradičnej výroby skla. Tým získava každý jeden kus punc originality. 

Láskavý

Ani takéto vyjadrenie nemusí ostať skryté vo vás samotných, ale môže sa slniť na vašom zápästí. Noste so sebou ľudí, ktorých máte najradšej.

Kamienkový

Okrem korálok, ktoré sa navliekajú na náramky, má Pandora v zálohe aj iné doplnky, ktoré spravia váš šperk nenahraditeľným. A to sú napríklad oddeľovače. O čo vlastne pri nich ide?

Ich úlohou je predeľovať náramok na menšie časti, ale nielen to. Majú tiež držať pohyblivé korálky pokope. Keď si náramok budete chcieť rozopnúť, vďaka oddeľovaču sa vám korálky nerozkotúľajú preč. 

Vyzdobený

Tento klip je na povrchu ozdobený emailom a zvyšok tvorí striebro.

Srdcový

Štyri srdcia sú usporiadané súmerne oproti sebe v zirkónovom šate. Vedeli ste vôbec, že zirkón je prvým objaveným minerálom na svete? 

Visiaci

Aj vy túžite po tom byť nesmrteľnými? S týmto šperkom ju síce nedosiahnete, ale môže vám ju aspoň pripomínať. Korálka znázorňuje perie vtáka Phoenixa, ktorý bol z povestí známy svojou horlivosťou a neoblomnosťou. 

Bezpečnostný

No a posledným kúskom, ktoré sme si pre vás pripravili, je bezpečnostná retiazka. Tá vám uľahčí pridávanie korálok na náramok a zabráni ich strate. Je skutočne praktická a užitočná. 

Máte aj vy nejaké obľúbené šperky zo značky Pandora? Alebo máte vytvorený svoj jedinečný náramok či náhrdelník? Pochváľte sa nám cez Facebook. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.