Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Letné novinky ICE-WATCH

Obľúbené hodinky Ice Watch sa k nám vracajú štýlovým krokom. Leto je už vo svojej polovici a v novej kolekcii vás potešia svieže farby, trendové vzory a samozrejme záruka pohodlného nosenia v podobe praktických silikónových náramkov. Túto sezónu si nájde to svoje naozaj každý, jemné dámy, športové duše, ale aj deti. 

Kvetovanej kolekcii neodolá žiadna žena. Havajské kvety vám navodia úžasný dovolenkový pocit a tie lúčne zasa pripomenú krásy na dosah ruky. Remienky sú v sviežej ružovej či modrej, univerzálnej čiernej a bielej, ale aj vo farbách nadchádzajúcej jesene ako sú tmavomodrá a bordová. Zamilujete sa do nich na prvý pohľad, uchvátia vás svojou nevinnosťou a posolstvom dobrej nálady.  Ak obľubujete elegantný štýl ale nebaví vás nosiť celokovové hodinky, či kožené remienky, siahnite po kolekcii v bledunkých pastelových farbách so zlatou obrubou ciferníka. Nebojte sa nosiť ich k saku alebo šatám, sú naozaj krásne.

Ice Watch túto sezónu ponúka aj uletenejší vzor s malými lebkami pre nežné punkerky, alebo len tak na ozvláštnenie outfitu. Klasické jedofarebné modely nájdete v mnohých farebných variáciách a vyberú si aj deti v špeciálnej športovej kolekcii Ice-Happy. Užívajte si leto plnými dúškami s farbami v pohodlných hodinkách, ktoré sú skvele nositeľné, dobre kombinovateľné a nevadí im ani voda až do 10 ATM. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.