Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Kruhové náušnice v znamení celebrít

Stáva sa vám, že stojíte sklesnuté pred zrkadlom, pretože v žiadnych náušniciach sa sama sebe nepáčite? Zistite, či práve kruhové náušnice nie sú tie, v ktorých sa do seba opäť zaľúbite. 

Určite vám neprezradíme tajomstvo, keď povieme, že nie každej žene sa hodí to isté. Ak vašej kamarátke padnú všetky náušnice ako uliate a vám nie, chyba nemusí byť vo vás.

Komu sa hodia kruhové náušnice?

Kruhové náušnice sa hodia ako k oválnej a podlhovastej, tak aj k štvorcovej tvári. To však neznamená, že k týmto trom charakteristikám nemôžete zvoliť iný tvar šperkov ako okrúhly. Nech sú pre vás nasledujúce šperky vodítkom, to pravé pre vás nájdete samy. :)

●    Oválna tvár = akékoľvek kruhové náušnice

Ženám s oválnou tvárou pasujú akékoľvek kruhové náušnice. A nielen tie. Môžu nosiť náušnice akéhokoľvek tvaru, farby a veľkosti. Takže v tomto prípade sa nemusíte nijako obmedzovať, ba môžete až experimentovať. :)

Reprezentantkou ideálneho typu tváre je hlavná postava z Gossip Girl, Black Lively. 

●    Štvorcová tvár = polkruhy a napichovačky

Emily Deschanel, známa aj ako doktorka Brennanová zo seriálu Kosti, má štvorcovú tvár. Na zjemnenie ostrých hrán jej seknú okrúhle tvary náušníc, napr. malé napichovačky alebo väčšie polkruhové náušnice. Hlavné je, že náušnice majú byť širšie ako dlhšie. 

●    Podlhovastá tvár = veľké kruhy

Dlhá tvár si priam žiada náušnice, ktoré jej tvár rozšíria. Z radu kruhových náušníc sú pre ňu ideálne veľké kruhy. Napríklad tieto zo značky JOOP, ktoré by pristali aj Salme Hayek. 

kruhove nausnice joop3

Ženy, ktoré majú okrúhlu tvár by, naopak, nemali nosiť kruhy, lebo by ešte väčšmi zvýraznili guľatosť tváre. Do typovej charakteristiky tváre patrí ešte niekoľko ďalších tvarov: srdce, diamant či trojuholník, ktorým sa budeme venovať možno niekedy nabudúce. Sledujte naše Perličky, aby vám neunikli novinky a tipy zo šperkárskeho sveta. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.