Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Tipy na moderné dekorácie do bytu

Čas na zmenu vášho bývania? Ak je to tak, zostavili sme pre Vás niekoľko nápadov na moderné dekorácie, ktoré doplnia váš byt. Pripravte sa na nekonečnú inšpiráciu, či už sa nachádzate v úplne modernom dizajne alebo chcete mať niečo trochu tradičnejšie. Od jednoduchých dizajnov izieb až po abstraktné a zaujímavé nápady na výzdobu, prinášame vám tipy, ktoré potrebujete na pozdvihnutie vašej izby na ďalšiu úroveň.

 

Viac je viac

Ak holé steny a nenápadné doplnky neboli nič pre vás máte šťastie. Maximalizmus je v móde teraz viac ako nikdy predtým. Využite  príležitosť predviesť vaše najdrahocennejšie poklady a zároveň vyjadriť vašu osobnosť vo vašom interieri. Trblietavé doplnky, svetlo odrážajúce rámy zrkadiel, bohaté farby doplnkov a nástenných dekorácií. Nehanbite sa byť extravagantný, vzory, potlač a farby kombinujte tak, že viac je jednoducho viac.

Tribal vzhľad

Inšpirujte sa čarom exotických kultúr, kmeňovým umením a panenskou prírodou. Tento bytový dizajn vás jednoducho prenesie do exotických krajín. Tribal vzhľad je jedným z najzaujimavejších aranžovaní v roku 2019. Tento vzhľad nájdete na predhliadkových mólach, na oblečení aj trendoch v líčení. Tajomstvom jeho úspechu odvaha a extravagancia. Doplňte vaše byvanie o tmavé podmanivé odtiene, etnické zdobenie, ktoré vás prenesú do tajov ďalekých miest. Pri tomto štýle sa vziadlime od minimalistického striktne stanoveného aranžovania  a popustíme uzdu fantázii. Siahnite po kúskoch ratanu, bavlny, ktoré dodajú vášmu domovu ešte viac tepla. Skrinky, ktoré evkokujú kufríky ako keby ste vyrzážali na cestovanie.

Púdrové tóny

Púdrová je neutrálna farba, ktorá sa skvele kombinuje s neutrálnymi odtieňmi sivej či béžovej. Veľmi obľúbené je skombinovať pastelovú farbu so zlatou, medenou alebo bronzovou. Nemusíte to s púdrovou farbou v interiéri preháňať, stačí zvoliť pár nápaditých doplnkov ako napríklad SWAROVSKI soška s motívom plamenika. Pastelové farby okrem toho, že sú módne sú vhodné pre tých, ktorí majú problém so spánkom.

Avantgarda

Príťažlivosť a štýl, na ktorý sa nedá zabudnúť. Avantgarda zmenila tvár umenia a zničila všetko schematické a usporiadané. Inšpirujte sa touto nespútanou krásou, s ktorou môžete vytvoriť jedinečný, tajomný ale aj elegantný interiér. Originálne doplnky, pestrá paleta farieb a zlaté prvky predstavujú dokonalé aranžovanie. Je naozaj nezabudnuteľné! Základom DNA avantgardy je predstavivosť bez limitu. Nesmieme taktiež zabudnúť na myšlienku, ktorá tvorí podstatu trendu tohto umenia. Stavte na orientálne či barokové dekorácie. Nebojte sa popustiť uzdu fantázii!

Fotografie

V tejto digitálnej dobe máme väčšinu fotografií v počítači, mobile a sociálnych sieťach. Málokedy už naše obľúbené fotky tlačíme. Skúste si vytlačiť fotky s obľubenými spomienkami, prípadne ich doplňte o fotky vysnívaných miest. Nalepte si obľúbené fotografie na stenu alebo si ich dajte do rámčekov. Takto si vytvoríte inšpirujúce prostredie, ktoré vám vždy vyčarí úsmev na tvári.

Nechajte sa inšpirovať interiérovými trblietavými trendmi a objavte štýlové dekorácie do bytu v podaní značky SWAROVSKI.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.