Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

6 štýlových náušníc v roku 2019

Nielen kabelky a topánky si získajú vašu pozornosť, nepodceňte ani silu výrazných šperkov, tentokrát sú v hlavnej úlohe náušnice. Predstavíme vám 6 štýlových náušníc pre nasledujúcu sezónu, ktoré by ste mali pridať do vašej šperkovnice. Od výrazných reťazových náušníc až po romantické mušle. Toto sú najštýlovejšie kúsky, ktoré sa nosia v roku 2019.

Štýlové kruhové náušnice

Možno už máte doma jeden, dva či tri páry jednoduchých kruhových náušníc, skúste však túto sezónu siahnuť po niečom výraznejšom. Nedokonalé kruhy alebo zdobené budú túto sezónu odvážnejšie ako kedykoľvek predtým.

Nausnice 2019 Kruhove nausnie MOLOKO

Originálnými náušnicami vo vašej zbierke budú ručne robené výrazné kruhy od slovenských dizajnérskych značiek Linda’s Dream a Petra Toth. Ide o precíznu ručnú prácu a žiaden pár náušníc nie je navlas rovnaký. Práve to im spolu s jedinečným nápadom a použitými materiálmi dodáva vysokú pridanú hodnotu. 

Lesk a ligot

Čas zažiariť s poriadne trblietavými náušnicami! Či už zvolíte jedinečné ručne robené náušnice od Linda's Dream alebo krištáľové náušnice Swarovski, jedno je isté. Žiariť budete s nimi vo dne i v noci.

Nausnice 2019 Trblietave nausnice

Reťazová reakcia

Tieto náušnice fungujú rovnako dobre pre ženy s minimalistickým štýlom, ale aj u tých, ktoré majú rady odvážnejšie kúsky. Elegantný dominantný efekt dotvoria náušnice Marcello Pane, vytvorené zo striebra pozlátené ružovým zlatom v kombinácii s čiernym kaučukom. Zatiaľ čo jemný trblietavý pôvab navodia padavé krištáľové náušnice Swarovski. Už si len zvoliť štýl, ktorý vám vyhovuje najlepšie.

Nausnice 2019 Reazove nausnice MOLOKO

Umelecké diela

Čo je krajšie ako módny doplnok pripomínajúci umenie? Trendy náušnice na rok 2019 sú inšpirované práve umeleckými dielami. Dyrberg/Kern prináša náušnice akoby vytepané z kúsku kovu, masívne a drsné, no zároveň jemné a ženské. Či špirálovito zatočené náušnice zo žiarivého kovu inšpirované hudobným umením, sú predurčené na to, aby ste s nimi v klube pretancovali celú noc.

Nausnice 2019 Umelecke nausnie MOLOKO.

Nausnice 2019 Umelecke nausnie MOLOKO..

Perly

Možno máte pocit, že perly sú stará klasika, ale najnovšie módne prehliadky dokazujú, že tomu tak nie je. Extravagantnejšie prevedenie perál v srdcovom tvare nájdete v kolekcii Mayol a svojou eleganciou vás zaujmú náušnice Dyrberg/Kern Rayna Sg White zdobené bielou syntetickou perlou. 

Nausnice 2019 Kruhove nausnie MOLOKO.

Nausnice 2019 Kruhove nausnie MOLOKO..

Malá morská víla

Náušnice, ktoré akoby vyplavil oceán, sú očarujúce a podmanili si ženy po celom svete. Siahnite po mušliach alebo morských hviezdiciach, ktoré budú skvelou ozdobou každého letného outfitu. Celosvetovo obľúbená značka Mayol prináša ručne vyrábané šperky z antického a slnkom zaliateho Grécka. Šperky sú pozlátené 24 karátovým zlatom a doplnené Swarovski krištáľmi, alebo perlami.

Nausnice 2019 Muslove nausnice MOLOKO

Nausnice 2019 Muslove nausnice MOLOKO2

Veríme, že ste našli nové inšpirácie v náušniciach na rok 2019 viac o trendoch v šperkoch na jar a leto 2019 nájdete tu.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.