Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Nová kolekcia PANDORA ku dňu matiek 2016

Nová kolekcia Pandora ku dňu matiek je plná emocionálnych príveskov a šperkov vyjadrujúcich vzájomnú lásku a silné putá. Dajte vedieť vašej mame ako veľa pre vás znamená prostredníctvom týchto jedinečných a neodolateľných šperkov. Sú plné čarovných srdiečok, trblietavých kvetov a láskavých odkazov.

Mama drží svoje dieťa na rukách len krátko, vo svojom srdci ho však nosí navždy. Obdarujte ju na znak vďaky srdiečkom určeným špeciálne pre ňu. Pošlite sladkú správu svojej mame prostredníctvom týchto roztomilých strieborných korálok zdobených srdiečkami a nápisom, ktorý zaručí skvelú pamiatku na deň matiek. 

Elegantné korálky vyrobené s láskou zo striebra a 14k zlata sú povinným doplnkom pre všetky ženy, ktoré majú radi trochu pozlátka. Perleť a zirkóny im dodávajú ženskosť v pravom slova zmysle. Skombinujte ich s ostatnými strieborno-zlatými kúskami a pokračujte v tomto elegantnom a sentimentálnom štýle. 

Detailne spracovaná korálka v tvare srdca so zámkom lemovaná spleťou drobných sŕdc predstavuje skvelý spôsob, ako povedať niekomu, že je jediným človekom, ktorý má kľúč k vášmu srdcu. Skombinujte ju s dvojitým visiacim srdcom s trblietavým odkazom. Tento dokonalý pár korálok vyčarí úsmev každej ženy, ktorá ním bude obdarovaná.

Moderný vzhľad parfumovej fľašky, ktorý doplní každú zbierku korálok nádychom trblietavej prepracovanosti. Jemný retro štýl vnesie do náramku korálka cupcake zdobená ružovým topingom a trblietavými zirkónmi. Roztomilý darček, ktorý vyzerá na zjedenie!

Spoznajte čaro detailne prepracovaných strieborných náušníc zdobených drobnými zirkónmi, ktoré rozžiaria každú ženu. Navždy nadčasové, elegantné náušnice s rozprávkovými perleťovými kvetmi stelesňujú zmysel pre ženský pôvab a šarm. Sú ideálnym spoločníkom na každý deň.

Vášmu pohľadu neujdú ani koketné jednoduché prstene v aktuálne obľúbenom štýle modernej klasiky.  Prstene so sentimentálnymi srdiečkami, či nežnými kvetmi uchvátia každú ženu a navyše hravo prirastú k srdcu. Ideálne na nosenie nielen sólo, ale aj na trendy vrstvenie.

Na počesť všetkých žien a  matiek Pandora vytvorila limitovanú edíciu náramkov so žiarivým zapínaním v tvare srdca. Povedzte svojej mame ako veľa pre vás znamená prostredníctvom týchto neodolateľných noviniek. Pretože najdôležitejšia žena v živote každého z vás je práve vaša mama.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.