Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke APM Monaco

História

 

Ovplyvnená slnečným juhom Francúzska, značka APM MONACO je veľmi obľúbená u priaznivcov súčasného dizajnu a milovníkov kozmopolitného a živého ducha, aký vládne práve v Monaku.

Značka vznikla v roku 1982 a je pomenovaná po jej zakladateľke, Ariane Prette, ktorá ako šperkárka pracovala u viacerých zvučných mien v tomto priemysle. Po tridsiatich rokoch rozvoja a zdokonaľovania tradičného umenia ručnej výroby šperkov sa rodina Prette rozhodla sústrediť sa na výrobu šperkov s dôrazom na dizajn. Cieľom značky APM MONACO je aj dnes niesť odkaz svojej zakladateľky a vytvárať šperky, ktoré sú moderné, v súlade so súčasnými trendmi, no zároveň nadčasové. 

V súčasnosti má značka APM MONACO viac ako 200 predajní po celom svete. Každoročne vytvára niekoľko nových kolekcií a spolupracuje s množstvom celebrít a influencerov. 

 

Dizajn a použité materiály 

 

Kreatívnou riaditeľkou značky je vnučka Ariane Prette, Kika, ktorá do svojej práce vnáša energiu, vášeň a záujem o všetko kreatívne, spolu so silným presvedčením o dôležitosti rodinného dedičstva. V jej tvorbe sa odráža jej osobný štýl, ovplyvnený vyrastaním a štúdiom na juhu Francúzska a v Monaku. Preto tieto moderné a minimalistické šperky s luxusným vzhľadom dovoľujú každej žene vytvoriť si vlastný a unikátny štýl.    

Všetky produkty APM MONACO sú vyrábané s dôrazom na kontrolu kvality v každom štádiu výrobného procesu. Šperky sú vyrobené zo striebra, pozláteného striebra, starostlivo vybraných zirkónov a jedinečných riečnych perál, so snahou priniesť zákazníkom tie najvyššie štandardy v materiáloch, remeselnom prevedení a dizajne. Šperky neobsahujú nikel ani iné nevhodné materiály, ktoré môžu spôsobovať alergie. 

 

Starostlivosť o šperky

 

Strieborné šperky značky APM MONACO sú povrchovo ošetrené vrstvou rhódia, ktoré zabraňuje oxidácii a zabezpečuje tak stálosť jeho farby a lesku. Pozláteným šperkom sa farba prepožičiava pomocou elektrolýzy a používa sa pri tom 18 karátové žlté alebo ružové zlato. Pozlátené šperky sú náchylnejšie na stratu farby, preto je potrebné dôsledne dodržiavať pokyny na ich ošetrovanie. Vyhýbajte sa kontaktu šperkov s kozmetikou, parfémom, či inými chemikáliami alebo predmetmi, ktoré môžu narušiť ich povrchovú vrstvu. Šperky čistíme mäkkou suchou handričkou. Šperky odkladáme pred kúpaním, športovaním, alebo inými prácami, pri ktorých by mohlo dôjsť k ich mechanickému poškodeniu. Ak šperky práve nenosíte, skladujte ich v krabičke. 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.