Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Ako nosiť prstene v roku 2019

Výhoda súčasných trendov je v tom, že prenechávajú obrovský priestor našej vlastnej fantázii a kreativite. Je na čase, aby sme si so svojimi prsteňmi užili trochu zábavy a našli tisíc nových spôsobov, akými sa dajú nosiť.

instagram

Zoraďte ich, naskladajte, zosúlaďte a kombinujte. Noste ich na každom prste a po celej dĺžke prstov. Jemné už jednoducho nestačí. Áno, cieľom je stále zanechať dojem, ale nie z jedného sólo kúsku. Je to o tom, že vaše šperky pracujú ako súčasť tímu, aby sa ukázali v tom najpôsobivejšom svetle. Preto si aj veľké a výrazné prstene, ako má v najnovšej kolekcii napríklad značka DYRBERG/KERN, žiadajú k sebe ďalšieho parťáka.

instagram

Momentálne je to menej o vrstvení a viac o hraní Tetris. Nájdite na vašej ruke tie správne miesta a rozmiestnite prstene tak, aby celok pôsobil harmonicky a aby sa vytvorila optická rovnováha. Nebojte sa nosiť prstene bližšie k nechtom, v tzv. „midi“ dĺžke, čím pritiahnete pozornosť na vašu dokonalú manikúru. Najjednoduchšie sa Vám bude pracovať s čistými geometrickými líniami, aké má v ponuke napríklad značka APM MONACO.

instagram

Hrajte sa s rôznymi tvarmi, textúrami a farbami kovu. V podstate by vaše prsty mali byť nádherným kaleidoskopom nespútanej a vyšperkovanej zábavy. Z farebných kombinácií sú najviac oku lahodiace strieborno-zlatá, strieborno-ružová, či strieborná s farbou gunmetal. Najširšiu ponuku prsteňov v rôznych prevedeniach má už tradične značka TI SENTO, kde nájdete hladké kovové obrúčky, prstene s očkom, prstene zdobené zirkónmi alebo rôznymi reliéfmi, či veľkolepé koktejlové prstene s výrazným prvkom. 

instagram

Ak túžite po farebnej „bodke“, určite sa oplatí investovať do prírodných kameňov, ktoré sú zaujímavé svojou farebnosťou a pripisovaným vlastnostiam. Na leto je ideálny tyrkys, ktorého farba dokonale ladí k opálenej pokožke v mysli evokuje osviežujúcu morskú lagúnu. Výhodou strieborných prsteňov TI SENTO je, že vďaka ochrannej vrstve ródia sa s nimi môžete pokojne aj kúpať.

instagram

Výhodou jemnejších a tenších prstienkov je ich všestrannosť. Použite všetky, ktoré máte, a vytvorte naozaj výrazný look, alebo použite len zopár a ostaňte decentná. Ak kombinujete hrubšie prstene s tenkými, posuňte tie väčšie až na spodok prstov a vyvážte ich väčšími, geometrickými prsteňmi aj na oboch malíčkoch. Vaše prostredníky a ukazováky by mali potom zdobiť jemnejšie, tenšie kúsky. V letnej kolekcii si spomedzi prsteňov GUESS si určite nájdete svojich favoritov.

S umiestnením prsteňov na jednotlivých prstoch pravej alebo ľavej ruky sa spájajú rôzne tradície, asi najznámejším príkladom je čestné miesto na prstenníku ľavej ruky, vyhradené pre snubný prsteň a obrúčku. Pečatný prsteň na malíčku zas mal znamenať príslušnosť k mafii. Dnes to už našťastie neplatí, preto si niektorý z trendových prsteňov SWAROVSKI pokojne umiestnite tam, kam sa Vám práve hodí. 

instagram

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.