Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

ICE-WATCH

MOLOKO na predvianočný trh prináša svetový hit - hodinky ICE-WATCH. Pod ich sloganom "CHANGE. YOU CAN." sa skrýva  jednoduchý produkt - hodinky pre každého a na každý deň. Stačí si vybrať kolekciu, ktorá vyhovuje práve Vám - či už sú to hodinky so silikonovým remienkom (Ice-Sili) alebo polykrabonátovým (Ice-Solid), možno sa Vám páčia hodinky s transparentným remienkom (Ice-Pure) alebo je Vašou farbou biela (Ice-White) či uprednostníte hnedé odtiene (Ice-Chocolate).Všetky hodinky sú dostupné v 3 veľkostiach - Small - Unisex - Big.

Najmenšiu veľkosť nosia mladšie deti a ženy s útlejšou rukou. Unisex veľkosť je určená pre všetky vekové  kategórie - od detí cez ženy až po mužov. Veľkosť Big nosia páni a tiež aj dámy, ktoré na svojej ruke obľubujú výraznejší dizajn. Pre Big Big mužov prichádzajú ICE-WATCH aj s Big Big veľkosťou hodiniek (kolekcia Ice-Chrono a Ice-Chrono Elektrik). Niektoré kolekcie sú tiež zdobené Swarovski krištálmi.

Súčasťou farebného sveta ICE-WATCH je aj štýlová vychytávka Ice-phone - farebné imidžové slúchatko pre všetky "inteligentné" telefóny a počítače. Ako darček sú super aj nástenné rádiom riadené hodiny alebo budík v základných 10 farbách, ktoré sú absolútne tiché - pohyb ručičiek nepočuť.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.