Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Ako skrášliť kabelku príveskom alebo inou dekoráciou

Kabelka tvorí neodmysliteľnú súčasť každej ženy. Je s nami na každom kroku a máme v nej tie najcennejšie veci. Preto si zaslúži, aby sme v nej nielen udržiavali poriadok, ale sa starali aj o jej vzhľad. No a práve prívesky a dekorácie jej dodajú šmrnc, aký sa patrí. 

Kabelka je odrazom vkusu ženskej duše a osobnosti. Nie je však tajomstvom, že nám iba jeden symbol ženskosti nestačí a v skrini si ich preto uschovávame niekoľko. Jedna kabelka nás po čase omrzí, a tak si kúpime ďalšiu. Zrazu máme kabelky rôzneho druhu, veľkosti a farby.

Čo tak namiesto neustáleho nakupovania radšej meniť vzhľad kabelky pomocou jednoduchých dekorácií? Každý týždeň či mesiac môže byť vaša kabelka ako nová. Iba malá zmena dokáže divy. Poďme sa pozrieť, ako z nej spraviť kúsok, ktorý si zakaždým prispôsobíte podľa seba.

Brmbolce a sovy nikdy neomrzia

Najlepším spôsobom, ako to spraviť, je ozdobiť ju príveskom, ktorý pasuje k vašej osobnosti. Dnes letia brmbolce z bavlny, ktoré si jednoducho upevníte na kabelku. Okrem nich však nič nepokazíte ani kovovou dekoráciou. Nie je snáď človek, ktorý ešte nevidel sovičku ako módny doplnok. :) Častým ozdobným prvkom sú nálepky, ktoré si z kabelky, samozrejme, môžete dať kedykoľvek dolu.

Využite šál, ktorý už nechcete nosiť

Možno sa budete čudovať, ale na skrášlenie stačí obyčajný šál. Máme viacero možností, ako ním zmeniť vzhľad bežného kúsku šatníka.

Pre predstavu si prezrite článok s ukážkami štýlových kabeliek, ktoré sú ozdobené rôznymi dekoráciami. Šál je výborným príkladom jednoduchej, ale originálnej zmeny. Buď ním spravte mašľu na jednom ušku kabelky, alebo obmotajte celý šál okolo ušiek kabelky. Nezabudnite, že nechcete pôsobiť ako krikľavý papagáj, a preto laďte farebný šál k jednofarebnej kabelke a zase, naopak, jednoduchým šálom ozdobte pestrú kabelku. 

Hravé prívesky s písmenami

Na záver pre vás máme tip na prívesky v tvare písmen, ktoré však nie sú iba takými obyčajnými. Ide o novú značku „I love Kuku“, za ktorou stojí známa moderátorka Soňa Skoncová.

Prívesky sú farebné, hravé a prinášajú pozitívnu náladu. Môžete si z nich vyskladať svoje meno, alebo meno svojho miláčika, no kabelku dozaista oživíte aj jediným písmenom. Pozrite si ich farebné kombinácie v našom e-shope. Vytvorte si jedinečnú kabelku, ktorú nebude mať nikto iný.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.