Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Štyri prednosti šperkov z chirurgickej ocele

Chirurgická oceľ, ktorá je nazývaná materiálom nového tisícročia, sa práve pre jej skvelé vlastnosti začala naplno využívať v šperkárstve. Pre aké dôvody by ste si ju mali zohnať? 

1.Pre alergikov

Šperky z chirurgickej (ušľachtilej) ocele sú čoraz obľúbenejšie. Chirurgická oceľ je veľmi kvalitná zliatina kovov, ktorá sa využíva v medicíne na výrobu lekárskych nástrojov. Na tento účel je totiž najvhodnejším materiálom aj preto, že nespôsobuje žiadne alergické reakcie, čo je dôležité predovšetkým pri chirurgických zákrokoch.

2. Pre všetkých bez obmedzení veku a pohlavia

Už nie sú populárne len medzi mladými ľuďmi. Stávajú sa stále obľúbenejším módnym doplnkom pre každého a v každom veku. Keď zbadáte na zápästí muža náramok z chirurgickej ocele, viete, že mu záleží na vkusných doplnkoch.

prsten michael kors3

3. Výhody šperkov z chirurgickej ocele 

●     Dlhá životnosť.

●     Trvalý vzhľad.

●     Bezproblémové čistenie.

●     Farebná stálosť.

●     Vysoká pevnosť a tvrdosť.

●     Odolnosť voči oxidácii a korózii.

●     Antialergénnosť.

Na prvý pohľad sú trošku tmavšie ako striebro, no ich farba sa na rozdiel od striebra časom nemení. Oceľové šperky sú aj po dlhodobom nosení stále ako nové. Ďalšími výhodami je to, že sa neohýbajú a nelámu, neuvoľňujú žiadne niklové soli, udržujú si lesk a na povrchu sa netvoria žiadne škvrny. Ak máte alergiu na kovy, chirurgická oceľ je presne pre vás.

b_c2
e_c2

4. Materiál, ktorý sa ľahko kombinuje

Z tohto materiálu sa vyrába naozaj všetko a na výber je obrovské množstvo náušníc, náramkov, náhrdelníkov či retiazok, príveskov, prsteňov, hodiniek, ale tiež piercingov. Vyrábajú sa tiež šperky z chirurgickej ocele kombinované so zlatom, bielym zlatom, striebrom, ale aj s diamantmi. Oproti drahým kovom je chirurgická oceľ aj lacnejšia, čo jej však neuberá na kvalite a kráse.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.