Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Michael Kors: vieme, prečo mu ani prvá dáma neodolá

Značku Michael Kors jednoducho milujeme. Vždy presne vie, na ktorú strunu má brnknúť tak, aby sa nám pri pohľade na jeho kúsky rozžiarili oči. Veľké peňaženky či kabelky – kúsky z Michaelovej dielne majú vždy svoje čestné miesto v luxusných šatníkoch. Ako to robí? 

Úspech tejto značky je neodškriepiteľný. Pri každej novej kolekcii sa nestačíme diviť, ako mohol urobiť niečo, čím opäť prekonal sám seba. Sú dni, kedy pred jeho butikmi stoja ženy v dlhých radocha čakajú, kedy príde ich čas. Každá túži mať v šatníku aspoň jeden kúsok z jeho dielne. Čo je teda tajomstvom úspechu?

Dokonalé PR

Michael Kors neustále pilne pracuje na tom, abybol videný a pozitívne vnímaný zo strany širokej verejnosti. Predstavil sa ako porotca v rámci americkej fashion reality show Project Runway. Je to súťaž pre módnych dizajnérov, ktorí sú pri tvorbe svojich modelov obmedzovaní časom, materiálom a témou.

 

Jeho modely nosia ženy, ktoré sú nielen krásne, ale aj inteligentné a veľmi elegantné dámy. Oblieka napríklad bývalú prvú dámu Ameriky Michelle Obama,Catherine Zeta-Jones či Heidi Klum.

pinterest
pinterest

Kvalitné kúsky za skvelé ceny

Veľká väčšina kúskov od Michaela Korsa sa vyznačuje tým, že sú skutočne nadčasové. Drží sa jednoduchosti a čistých línií. Jeho tvorba je nadmieru precízna a vďaka týmto dvom faktom vám jeho modely vydržia naozaj celé roky.

 

Ďalšiu výhodu, ktorú má pred konkurenciou sú nepochybne ceny. Namiesto vylúpenia banky si stačí odoprieť pár káv v centre mesta a kúpu niekoľkých nekvalitných kabeliek. A hľa, nový kúsok od Michaela zrazu visí v šatníku. :)

Prekrásny dizajn a široká ponuka

Táto značka má naozaj veľmiširokú ponuku. Nášmu srdcu najbližšie sú ich praktické  shopper bag kabelky. Okrem kozmetickej taštičky, mobilu a peňaženky sa do nich zmestí aj tablet a diár, čo ocenia hlavne zaneprázdnené ženy. Ponuka je široká aj vďaka rôznym farebným variáciám.

Medzi dizajnové stálice rozhodne patria aj veľké peňaženky. Tie sú priam ikonické pre túto značku. Majú priehradky na bankovky, ale aj priečinok na mince. Zmestia sa do nich pohodlne všetky vernostné kartičky a doklady, takže stačí zobrať peňaženku a vyraziť.

Expertky na štýl sa vyžívajú v dômyselnom skombinovaní kabelky a peňaženky. Dobré je staviť na kontrastné farby, ktoré si vzájomne lichotia. Ak presne neviete, akú peňaženku zladiť s vašou kabelkou, 
prečítajte si svieži článok o tom, ako kombinovať farby.

Cez okuliare od Michaela Korsa je svet nádherný. Či ste šelma, nedostupná dáma, alebo roztomilá optimistka, Michael myslí na všetky. Vybrať si môžete okuliare s hravými farebnými sklami, či nedostupné tmavé.

V jeho ponuke nájdete obuv na každú príležitosť. A keď hovoríme na každú, tak to tak aj myslíme. Od zimných čižiem, vysokých podpätkov až po dizajnové tenisky. Nech si už vyberiete ktorékoľvek, vždy to bude dobrá voľba.

U nás v e-shope nájdete exkluzívne kúsky tejto značky. Módny guru, Michael Kors, nám učaroval a jeho novú kolekciu prinášame s veľkou radosťou. Ktorý z kúskov padol do oka vám? 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.