Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Nová kolekcia Furla Cruise 2020

Objavte novú kolekciu Furla Cruise 2020 plnú rozmanitých farieb, tvarov a kabeliek s novým dizajnom loga. Nové logo “Furla 1927” je inšpirované oblúkovým tvarom architekúry Fondazione Furla. Kolekcia sa tak vylepšila o nový elegantný kovový ornament.

Výroba kabeliek FURLA 1927

Objavte kúzlo, ktoré stojí za výrobou novej ikonickej tašky Furla 1927, ktorá vznikla ako pocta talianskemu dedičstvu a remeslu.

Prvým krokom výrobného procesu je výber správnych koží: tento kľúčový krok vykonávajú najlepší odborníci vo svojom odbore. Následne sú kože rezané laserom, ktorý zaručuje dokonalý rez a zabraňuje poškodeniu povrchov.

Kľúčovým krokom výrobného procesu nového sortimentu crossbody kabeliek Furla 1927 je šitie a razenie, takže každý detail kabelky je starostlivo opracovaný. Kvalita šitia je kľúčom k dokonalosti kožených tašiek Furla.

Jedným z najdôležitejších krokov je vyhladenie hrán a utesnenie komponentov. Keď sú všetky komponenty pripravené, crossbody kabelka je hotová.

Uzáver kabeliek je ozdobený o nové logo “Furla 1927”: Crossbody kabelky sú zdobené otáčacím uzáverom, zatiaľ, čo  pochette kabelka je vybavená jednoduchým magnetickým uzáverom s ozdobným logom. Pochette kabelky po odpojení retiazok môžete použiť aj ako clutch kabelku. Crossbody kabelky majú posuvnú retiazku, a teda ich  môžete nosiť ako kabelku na rameno aj krížom cez telo. Saddle kabelky obsahjú celokožený remienok.

1048461ONYX+CHALK Kabelka FURLA 1927 S CROSSBODY 24 kopia

FURLA EYE

Kabelka Furla Eye je yrobená z hladkej teľacej kože vyznačujúcej sa lesklým a pololesklým povrchom. Táto sofistikovaná nová rada kabeliek na rameno v tvare hobo má názov Furla Eye vzhľadom na tvar zapínania. Línia je o zvláštnená o nový uzáver “Eye” inšpirovaným otočným zámkom, ktorý je umiestnený na jemnej zaoblenej a mierne špicatej chlopni. Bočná strana kabelky je obohatená  o kožený opasok, ktorý jej dodáva sofistikovaný pocit, spolu s prešívanými koženými držadlami, ktoré sú klasickými prvkami remeselnej výroby talianskych kožiarskych výrobkov.

 

 

Furla Mimì

Furla Mimì je jedným z najobľúbenejších výtvorov značky a stala tak súčasťou kolekcie Jar/Leto 2019 ako aj ďalších sezón. Súčasná sezóna Cruise 2020 je vylepšená o novú verziu Mimi v tvare nákupnej tašky, ktorú ponúkame v dvoch veľkostiach s magnetickým uzáverom a strapcami.

1048383TONIPETALO FULA MIMI MINI CROSSBODY

FURLA VIVA

Perfekná Furla Viva pochette, ktorá je dokonalá pre zvláštne príležitosti a večerné použitie je ozdobená monogramom. Multifunkčná kabelka, ktorá sa dá sa nosiť ako crossbody kabelka alebo jednoducho ako clutch kabelka. Ideálna pre špeciálne príležitosti, udalosti, svadby alebo na večer.

FURLA LUCE

Dokonalá kabelka pre dynamickú a elegantnú ženu Furla Luce. Multifunkčná kabelka vyrobená v mäkkej zrnitej kože so zatváraním na zips. Kabelka obsahuje priestranné vnútro s viacerými priečinkami a tiež dlhé ramienka, vďaka ktorým možno kabelku zavesiť pohodlne na ramene.

1049143CARTA FURLA LUCE M TOTE

1049147ROSA FURLA LUCE M TOTE .

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.