Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Ako zladiť šaty so šperkami na svadbu

Každá nastávajúca nevesta má po počiatočnej eufórii pocit, že svadba je samý stres a zhon. Tak, ako si chcete vybrať dokonalé šaty, potrebujete k nim aj vhodné doplnky. Akú veľkosť, tvar či materiál šperkov na svadbu zvoliť, aby ladili?

Pátranie po šatách, ktoré sedia

Človek by si myslel, že vyberanie a skúšanie tých pravých šiat bude zábava. Niekedy aj je, ak máte šťastie. Horšie je, ak si niečo vysnívate a pri skúšaní zistíte, že vám taký strih vôbec nesedí. Vtedy začína maratón hľadania a skúšania.

Štrasové náušnice ku klasickým šatám

Ak ste sa rozhodli, že chcete vyzerať ako princezná a volíte šaty napríklad so širokou sukňou a vrchom korzetového strihu, pravdepodobne vám k tomu budú pasovať väčšie či menšie štrasové náušnice.

Radšej menej ako priveľa

Ak máte šaty zdobené flitrami, pierkami či inak zvýraznené, so šperkami to nepreháňajte, prípadne voľte iba náušničky. Ich veľkosť prispôsobte účesu. Ak máte vypnuté vlasy, dajte pozor, aby náušnice neodpútavali pozornosť. Pri rozpustených vlasoch si môžete dovoliť aj výraznejšie modely.

Šaty s čipkami skrášlia perly

Romantické duše a milovníčky vintage štýlu, ktoré siahnu po nežných čipkovaných modeloch, sa môžu poobzerať po perlách. Farbu perličiek prispôsobte farbe šiat. Nie je problém nájsť jasne biele perly, farby champagne či jemne maslové, ale aj s nádychom ružovej. Náhrdelník voľte podľa tvaru výstrihu. Tvar náušníc by mal pasovať k účesu a typu tváre. K okrúhlej tvári nedávajte okrúhle náušnice a k podlhovastej zase visiace, ale skôr naopak. 

sperky nausnice ti sento

Vybláznite sa nielen na svadbe, ale aj na outfite

Pre netradičné nevesty s večnou túžbou rebélie sa nájde tiež množstvo kúskov, napríklad veľké farebné retro kúsky. Väčšinou ide o náušnice, koniec-koncov, tie bohato stačia. Svadobný deň nemusí byť predsa iba nalinajkovaný, čisto biely a upnutý. Môže byť aj veselý a „utrhnutý z reťaze“. Všetko je len na vás a na tom, ako sa dohodnete so svojou polovičkou. Pripravte si svoj veľký deň farebne a nekonvenčne. Taký je predsa iba jeden, tak si ho predovšetkým užite.

Aj keď svadobné prípravy zaberú množstvo času, na konci toho všetkého ste vy tá najkrajšia a všetky oči patria vám (a ženíchovi). Tak lem smelo do výberu šiat a šperkov, aj keď to asi nevyjde na prvý pokus. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.