Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke i LOVE KUKU

Poznáte písmenká I love KUKU?

Ide o projekt známej modelky a moderátorky Soni Skoncovej a jeho účelom je priniesť do života trochu radosti v podobe doplnkov vo veselých farbách. V súčasnosti, v dobe masovej produkcie, je všade vo svete trendom personalizovať si veci, oblečenie, alebo doplnky a skvelou možnosťou na to sú aj tieto písmenká. Môžete si vyskladať Vaše iniciály, iniciály Vašich blízkych alebo Vášho domáceho miláčika. Ide o doplnok, ktorý podčiarkne vašu osobnosť, je mladistvý, trendový a farebný. Každé písmenko aj farba má svoj význam, no dušu im dávajú až ich majiteľky. Hodí sa všetkým mladým a ambicióznym babám, ktoré rady priťahujú pozornosť, milujú výstredné doplnky, majú svoj osobitý štýl a neboja sa ho ukázať. 

Písmenká sa dajú nosiť na 3 spôsoby – na retiazke na krku, ako prívesok na kabelke, alebo ako prívesok na kľúčoch. Balené sú v jednoduchom a čistom štýle a každé balenie obsahuje:

  • 6 cm písmenko z tvrdenej gumy
  • 77 cm retiazku na krk z chirurgickej ocele  
  • 12 cm retiazku na kabelku z chirurgicke ocele
  • Krúžok na kľúče z chirurgickej ocele. 

Samotné písmenká sú vyrobené z tvrdenej gumy, čo je odolný materiál jednoduchý na údržbu. Navrhnuté boli na Slovensku a výroba prebieha v susedných Čechách.

Celkovo existuje 9 rôznych pastelových alebo neónových farieb, ktoré najviac ulahodia Vášmu vkusu – koralová, sýta ružová, baby ružová, tyrkysová, mentolkovo zelená, čierna, biela, červená a žltá. Ku každému nákupu navyše dostanete kartičku s venovaním, preto urobiť radosť sebe alebo niekomu inému nikdy nebolo také jednoduché!

Spríjemnite si deň veselým doplnkom od I love KUKU!

kuku

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.