Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Rady a tipy

5 pánskych doplnkov, ktoré robia skutočného džentlmena

S tvrdením, že džentlmeni už vymreli rozhodne nesúhlasíme. Je pravda, že takýto muž je ohrozený druh a je ich ako šafranu, no tak čierno by sme to nevideli. Kým budú existovať skutočné dámy, ktoré ocenia džentlmenov, nič nie je stratené.

Rady a tipy

Čo si obliecť na svadbu, aby ste si nevyrobili módne faux pas?

Dostali ste pozvánku na svadbu? Ako hosť máte iba zopár povinností: zaobstarať vhodný dar a pekne sa obliecť. O všetko ostatné sa za vás postarali budúci manželia. Dnes vám poradíme zopár tipov, čo na svadbu, ak chcete dodržať základné pravidlá módnej etikety.

Rady a tipy

10 doplnkov na svadbu, ktorým by ste mali povedať áno 

K oblečeniu na svadbu rozhodne patria aj doplnky. Práve tieto drobnosti prinášajú ženským šatám a mužským oblekom osobitosť. Vybrali sme pre vás desať zaujímavých doplnkov na svadbu, z ktorých si vyberie nevesta, prvá družička, ale aj svadobná mama.

Rady a tipy

Aké slnečné okuliare sa hodia k vášmu typu tváre?

Prichádza jar a slniečko, našťastie, svieti stále viac a dlhšie. S množstvom teplých lúčov pribúda aj naša potreba chrániť si zrak. Nájsť tie správne okuliare pre vás už nemusí byť tvrdý oriešok.

 

Rady a tipy

Módne tipy našich babiek, ktorými sa môžeme riadiť aj dnes

„Bolo to v lete v šesťdesiatom treťom, prezident Kennedy ešte žil a Beatles len začínali.” Kto nevidel film Hriešny tanec, akoby ani nebol. Rovnako dnes už kultový muzikál Rebelové, ktorý sa odohráva v Československu v roku 1968. Nad outfitmi v týchto filmoch sa i dnes rozbúcha srdce nejednej módnej znalkyni. Napadlo vám niekedy, že naše babičky v tej dobe boli mladé, krásne a veľmi in?

Rady a tipy

10 valentínskych darčekov pre muža, ktorými nepohrdne ani váš princ

Máte čerstvý vzťah a chcete svoju polovičku na Valentína obdarovať drobnosťou alebo už po rokoch strávených spolu strácate fantáziu? Tieto valentínske darčeky pre muža sú skvelými tipmi, ako ho potešiť.

Rady a tipy

Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Pozrite si 7 nádherných outfitov

Udržať krok so stále sa meniacimi trendmi nie je jednoduché. Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Čo je absolútne in? Aké doplnky zvoliť? Nechajte sa inšpirovať a zažiarte.

Rady a tipy

10 najštýlovejších darčekov pod vianočný stromček

Do Vianoc zostáva už len niekoľko dní. Ak ste teda typ, ktorý si nakupovanie darčekov necháva na poslednú chvíľu, nastal čas rozmýšľať. Nebojte sa, s výberom štýlového vianočného prekvapenia vám radi pomôžeme.

Rady a tipy

Najlepší darček na výročie? Vaša pozornosť a ľúbezný šperk

Hodiny strávené na internete, hľadanie inšpirácie v časopisoch alebo malý súkromný prieskum v okruhu priateľov. Aj to sú spôsoby, akými vyberáme vhodný darček na výročie pre partnerku. Chceme, aby darček potešil a zároveň odzrkadľoval naše city k obdarovanej osobe. Pre akú formu daru sa teda správne rozhodnúť?

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.