Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Rady a tipy

5 druhov kabeliek, ktoré by mali byť v šatníku každej ženy

Rozhodne si nemyslíme, že každá žena musí mať šatník vo veľkosti futbalového ihriska a v ňom stovky kabeliek. S týmito základnými piatimi typmi kvalitných kabeliek budete pripravená na každú situáciu. Ktoré to sú? Dozviete sa v našom článku.

Rady a tipy

Ako kombinovať farby oblečenia? Inšpirujte sa ročnými obdobiami

Rozkvitnuté lúky, ružové puky na jabloniach, ale aj zamrznutá príroda – farebné inšpirácie, ktoré nenájdete v módnych časopisoch ani na instagrame fashion blogeriek. Zoberte si pohodlnú obuv a vyberte sa do prírody. Nájdete v nej farby, ktoré nikdy nevychádzajú z módy.

Rady a tipy

Malý sprievodca luxusnými perami: potešte svoje pracovné ja

Pero. Mnohí sme ho používali počas celej školskej dochádzky. Písali sme ním poznámky, písomky a počas prestávok bolo zdrojom mnohorakej zábavy. A čo v súčasnosti? Školské lavice sme už dávno opustili. Je vôbec potrebné mať pero? Ak áno, ako si vybrať to správne?

Rady a tipy

10 moderných dekorácií do bytu elegantnej dámy

Neutrálne farby a čisté línie. Funkcionalita a dizajn na prvom mieste. Takto vyzerá moderný interiér, ale ako ho skĺbiť so ženskosťou? Musíte nájsť rovnováhu medzi teplom domova a vkusnou eleganciou. 

Rady a tipy

Do stanu i do krásy. Ako sa správne obliecť na festival?

Pri riešení témy oblečenia na festival sa iste nejednej z vás zamotá hlava. Ako skĺbiť praktickosť, pohodlnosť, možné výkyvy počasia a stále vyzerať trendy a šik? Radi vám dáme pár tipov.

Rady a tipy

5 tipov, ako sa obliecť na promócie ako dámy s titulom

Promócie sú slávnosťou a oslavou vášho študijného úspechu. Chcete si prevziať diplom štýlovo, ale pritom ostať elegantnou mladou dámou? Bude to chcieť trošku rafinovanosti.

Rady a tipy

5 pánskych doplnkov, ktoré robia skutočného džentlmena

S tvrdením, že džentlmeni už vymreli rozhodne nesúhlasíme. Je pravda, že takýto muž je ohrozený druh a je ich ako šafranu, no tak čierno by sme to nevideli. Kým budú existovať skutočné dámy, ktoré ocenia džentlmenov, nič nie je stratené.

Rady a tipy

Čo si obliecť na svadbu, aby ste si nevyrobili módne faux pas?

Dostali ste pozvánku na svadbu? Ako hosť máte iba zopár povinností: zaobstarať vhodný dar a pekne sa obliecť. O všetko ostatné sa za vás postarali budúci manželia. Dnes vám poradíme zopár tipov, čo na svadbu, ak chcete dodržať základné pravidlá módnej etikety.

Rady a tipy

10 doplnkov na svadbu, ktorým by ste mali povedať áno 

K oblečeniu na svadbu rozhodne patria aj doplnky. Práve tieto drobnosti prinášajú ženským šatám a mužským oblekom osobitosť. Vybrali sme pre vás desať zaujímavých doplnkov na svadbu, z ktorých si vyberie nevesta, prvá družička, ale aj svadobná mama.

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.