Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Rady a tipy

Aké slnečné okuliare sa hodia k vášmu typu tváre?

Prichádza jar a slniečko, našťastie, svieti stále viac a dlhšie. S množstvom teplých lúčov pribúda aj naša potreba chrániť si zrak. Nájsť tie správne okuliare pre vás už nemusí byť tvrdý oriešok.

 

Rady a tipy

Módne tipy našich babiek, ktorými sa môžeme riadiť aj dnes

„Bolo to v lete v šesťdesiatom treťom, prezident Kennedy ešte žil a Beatles len začínali.” Kto nevidel film Hriešny tanec, akoby ani nebol. Rovnako dnes už kultový muzikál Rebelové, ktorý sa odohráva v Československu v roku 1968. Nad outfitmi v týchto filmoch sa i dnes rozbúcha srdce nejednej módnej znalkyni. Napadlo vám niekedy, že naše babičky v tej dobe boli mladé, krásne a veľmi in?

Rady a tipy

10 valentínskych darčekov pre muža, ktorými nepohrdne ani váš princ

Máte čerstvý vzťah a chcete svoju polovičku na Valentína obdarovať drobnosťou alebo už po rokoch strávených spolu strácate fantáziu? Tieto valentínske darčeky pre muža sú skvelými tipmi, ako ho potešiť.

Rady a tipy

Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Pozrite si 7 nádherných outfitov

Udržať krok so stále sa meniacimi trendmi nie je jednoduché. Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Čo je absolútne in? Aké doplnky zvoliť? Nechajte sa inšpirovať a zažiarte.

Rady a tipy

10 najštýlovejších darčekov pod vianočný stromček

Do Vianoc zostáva už len niekoľko dní. Ak ste teda typ, ktorý si nakupovanie darčekov necháva na poslednú chvíľu, nastal čas rozmýšľať. Nebojte sa, s výberom štýlového vianočného prekvapenia vám radi pomôžeme.

Rady a tipy

Najlepší darček na výročie? Vaša pozornosť a ľúbezný šperk

Hodiny strávené na internete, hľadanie inšpirácie v časopisoch alebo malý súkromný prieskum v okruhu priateľov. Aj to sú spôsoby, akými vyberáme vhodný darček na výročie pre partnerku. Chceme, aby darček potešil a zároveň odzrkadľoval naše city k obdarovanej osobe. Pre akú formu daru sa teda správne rozhodnúť?

Rady a tipy

Darček pre muža: Predvianočný návod pre zúfalé ženy

Premýšľate nad vianočným darčekom pre svojho partnera? Zo skúseností vieme, že ide o mimoriadne náročnú úlohu. Prezradíme vám, ako kúpiť nadčasový a hodnotný darček v podobe šperku alebo iného štýlového doplnku.

Rady a tipy

Ples, práca, šport. S týmito náramkovými hodinkami budete vždy dáma

Váš deň sa začína športom – idete si zabehať, zaplávať alebo do fitka. Potom do práce a na stretnutia, deň rozrátaný na minúty. Večer vás čaká divadelná premiéra alebo cez víkend ples. Všade tam potrebujete krásne a funkčné hodinky. Ako si z veľkej ponuky vybrať tie najštýlovejšie?

Rady a tipy

Najkrajším darčekom pre priateľku je radosť. Aj vo forme šperku

Milí páni, aj vy si v pravidelných intervaloch lámete hlavu nad tým, čo kúpiť svojej priateľke alebo manželke ako darček?  Prezradíme vám tajomstvo. Existuje univerzálny darček, ktorý zaručene poteší takmer každú ženu. Je ním šperk. 

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.