Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Rady a tipy

Nová kabelka zo starých riflí: návod, ako na to

Rifle obráťte naruby a zošite spodnú rozstrihnutú časť. Rohy pred obrátením zahnite dohora a prišite. Ak chcete, aby bolo dno ešte pevnejšie, vložte doňho kus kartónu obaleného v rifľovine. Na obalenie použite látku, ktorá vám ostala z odstrihnutých nohavíc. 

Rady a tipy

Ako nosiť manžetové gombíky? Naučte sa to s naším návodom

Napriek tomu, že manžetové gombíky sú tu s nami už niekoľko storočí, na popularite im to neuberá. Ako ich správne nosiť? S akou košeľou sa nosia a ako ich správne pripnúť? Toto všetko vám prezradí náš článok.

Rady a tipy

Ako sa nosia pánske hodinky? 5 rád, ako byť elegánom 

Aj nosenie hodiniek má svoje pravidlá. Predovšetkým, ak sa s nimi chcete ukázať v obleku. Viete, ktoré sú tie najdôležitejšie, aby ste zanechali perfektný dojem?

Rady a tipy

Do pekných sandálov patria pekné nôžky. Ako sa o ne v lete starať?

Leto praje otvoreným topánkam a pestrofarebným lakom, ale pre vaše chodidlá je mimoriadne náročným obdobím. Doprajte im domácu kúru v podobe kúpeľa, pílingu a masáže. Poradíme vám, ako na to.

Rady a tipy

5 druhov kabeliek, ktoré by mali byť v šatníku každej ženy

Rozhodne si nemyslíme, že každá žena musí mať šatník vo veľkosti futbalového ihriska a v ňom stovky kabeliek. S týmito základnými piatimi typmi kvalitných kabeliek budete pripravená na každú situáciu. Ktoré to sú? Dozviete sa v našom článku.

Rady a tipy

Ako kombinovať farby oblečenia? Inšpirujte sa ročnými obdobiami

Rozkvitnuté lúky, ružové puky na jabloniach, ale aj zamrznutá príroda – farebné inšpirácie, ktoré nenájdete v módnych časopisoch ani na instagrame fashion blogeriek. Zoberte si pohodlnú obuv a vyberte sa do prírody. Nájdete v nej farby, ktoré nikdy nevychádzajú z módy.

Rady a tipy

Malý sprievodca luxusnými perami: potešte svoje pracovné ja

Pero. Mnohí sme ho používali počas celej školskej dochádzky. Písali sme ním poznámky, písomky a počas prestávok bolo zdrojom mnohorakej zábavy. A čo v súčasnosti? Školské lavice sme už dávno opustili. Je vôbec potrebné mať pero? Ak áno, ako si vybrať to správne?

Rady a tipy

10 moderných dekorácií do bytu elegantnej dámy

Neutrálne farby a čisté línie. Funkcionalita a dizajn na prvom mieste. Takto vyzerá moderný interiér, ale ako ho skĺbiť so ženskosťou? Musíte nájsť rovnováhu medzi teplom domova a vkusnou eleganciou. 

Rady a tipy

Do stanu i do krásy. Ako sa správne obliecť na festival?

Pri riešení témy oblečenia na festival sa iste nejednej z vás zamotá hlava. Ako skĺbiť praktickosť, pohodlnosť, možné výkyvy počasia a stále vyzerať trendy a šik? Radi vám dáme pár tipov.

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.