Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Rady a tipy

Ako skrášliť kabelku príveskom alebo inou dekoráciou

Kabelka tvorí neodmysliteľnú súčasť každej ženy. Je s nami na každom kroku a máme v nej tie najcennejšie veci. Preto si zaslúži, aby sme v nej nielen udržiavali poriadok, ale sa starali aj o jej vzhľad. No a práve prívesky a dekorácie jej dodajú šmrnc, aký sa patrí. 

Rady a tipy

Najväčšie skvosty z valentínskej kolekcie Pandory

Pandora je značka hravá, elegantná a nevšedná. Prispôsobuje sa každej žene podľa jej vkusu. Valentínska kolekcia, ktorú vytvorila v tomto roku, toho nie je výnimkou. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie šperky, ktoré vás očaria motívmi aj farebnosťou.

Rady a tipy

Darček na Valentína? Šperk, ktorý si ju získa originalitou

V tomto článku vám nepovieme o netradičných a uletených darčekoch. Povieme vám o klasike, ale v inej, nevšednej forme. O šperkoch, ktoré na Valentína potešia každú romantickú dušu. 

Rady a tipy

Biznis look: Aké šperky si vziať na pracovný pohovor

Chcete ku koncu roka meniť prácu? Ak sa chystáte podstúpiť kolečko pracovných pohovorov, dobre sa na ne pripravte. A to nielen vedomosťami a pohotovými reakciami, ale aj skvelo upraveným vzhľadom, ktorý urobí svoje.

Rady a tipy

Najlepší návrhári šperkov na svete: Poznáte ich?

Je ich mnoho, ale iba tí najlepší zahviezdia v rebríčkoch prestíže a popularity. Návrhári šperkov. Prinášame vám päť zvučných mien zo šperkárskeho odvetvia, o ktorých je hodné sa dozvedieť viac. 

Rady a tipy

Typy náhrdelníkov, ktoré nosíme najčastejšie (1. časť)

Slovenský preklad tohto typu náhrdelníka je „obojok“, preto sme jeho pomenovanie nechali radšej v angličtine. Samozrejme, ide len o názov, nie o kvalitu a estetiku tohto druhu šperku. S vaším výzorom dokáže spraviť divy. 

Rady a tipy

Top 3 mýty o šperkoch. Vedeli ste o nich?

Nie všetky tvrdenia o šperkoch sú pravdivé. Tie najznámejšie mýty sme spísali a uviedli na pravú mieru.

Rady a tipy

Sprievodca výberom šperkov pre mužov

Nie je pravdou, že šperky nosia iba ženy. Aj mužské pohlavie si potrpí na dobrom stylingu a doplnkoch. Preto sme pre mužov pripravili sprievodcu výberom šperkov. Prečítajte si, ktoré šperky z vás urobia elegána a ktoré vytvoria nevšedný dojem.

Rady a tipy

5 blogov, ktoré by ste mali sledovať, ak máte rady šperky

Aby ste mali dostatok inšpirácie k svojim outfitom, mali by ste čítať hodnotné blogy. Máme ich pre vás hneď niekoľko. Tu je 5 šperkárskych zahraničných blogov, ktoré sa oplatí pravidelne čítať. 

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2017 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.