Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Rady a tipy

Biznis look: Aké šperky si vziať na pracovný pohovor

Chcete ku koncu roka meniť prácu? Ak sa chystáte podstúpiť kolečko pracovných pohovorov, dobre sa na ne pripravte. A to nielen vedomosťami a pohotovými reakciami, ale aj skvelo upraveným vzhľadom, ktorý urobí svoje.

Rady a tipy

Najlepší návrhári šperkov na svete: Poznáte ich?

Je ich mnoho, ale iba tí najlepší zahviezdia v rebríčkoch prestíže a popularity. Návrhári šperkov. Prinášame vám päť zvučných mien zo šperkárskeho odvetvia, o ktorých je hodné sa dozvedieť viac. 

Rady a tipy

Typy náhrdelníkov, ktoré nosíme najčastejšie (1. časť)

Slovenský preklad tohto typu náhrdelníka je „obojok“, preto sme jeho pomenovanie nechali radšej v angličtine. Samozrejme, ide len o názov, nie o kvalitu a estetiku tohto druhu šperku. S vaším výzorom dokáže spraviť divy. 

Rady a tipy

Top 3 mýty o šperkoch. Vedeli ste o nich?

Nie všetky tvrdenia o šperkoch sú pravdivé. Tie najznámejšie mýty sme spísali a uviedli na pravú mieru.

Rady a tipy

Sprievodca výberom šperkov pre mužov

Nie je pravdou, že šperky nosia iba ženy. Aj mužské pohlavie si potrpí na dobrom stylingu a doplnkoch. Preto sme pre mužov pripravili sprievodcu výberom šperkov. Prečítajte si, ktoré šperky z vás urobia elegána a ktoré vytvoria nevšedný dojem.

Rady a tipy

5 blogov, ktoré by ste mali sledovať, ak máte rady šperky

Aby ste mali dostatok inšpirácie k svojim outfitom, mali by ste čítať hodnotné blogy. Máme ich pre vás hneď niekoľko. Tu je 5 šperkárskych zahraničných blogov, ktoré sa oplatí pravidelne čítať. 

Rady a tipy

10 najkrajších šperkov od Pandory

Pandora zdobí trh so svojimi korálkami či príveskami už viac ako 30 rokov. A to hlavne preto, že výber jej šperkov je pestrý a šitý na mieru každej zákazníčke. Ktoré šperkárske kúsky na našom e-shope letia najviac a sú aj jednými z najkrajších? Dozviete sa to v nasledujúcom článku. 

Rady a tipy

Prírodné kamene a ich farby: Ako nás ovplyvňujú

Šperky majú byť príjemným spestrením našej osobnosti. A pravdou je, že všetky ženy si vyberajú šperky podľa vkusu a svojich povahových čŕt. Avšak niekedy na tom značnú úlohu zohráva aj nálada alebo deň v našom mesačnom cykle. :) 

Rady a tipy

Nevzdávajte sa šperkov kvôli alergii

Na svete pribúda čoraz viac ľudí s alergiami na kovy. Aj pre nich však existujú doplnky, ktoré môžu s pokojným svedomím nosiť. Ktoré sú to? 

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2016 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.