Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke QUDO

Nemecká značka Qudo je špecifická svojou nadčasovou eleganciou a kombináciou použitých materiálov v tej najkrajšej podobe. Všetky šperky sú navrhnuté v dokonalej symbióze farieb čím sa stávajú neuveriteľne bezprostredné a cool. Moderná hra farieb s nádychom extravagancie vnáša do Qudo šperkov a náramkov zábavu a nádych jedinečnosti.

História

Značka „qudo collection“ bola založená v roku 2009 firmou Lizas GmbH & CO. KG s kolekciami „Classic“ a „Fine Silver“. Qudo je jedným z popredných európskych výrobcov šperkov v dostupnej cenovej kategórii, avšak v tej najvyššej kvalite. Od čias samotného zrodu značky sa kladie dôraz na harmonizáciu šperkov so súčasnými módnymi trendmi. Dizajn šperkov zaručuje spokojnosť a radosť všetkých žien v každom veku.

Materiály

Všetky šperky sú vyrábané ručne „made in Germany“ v továrni v Hannoveri. Na výber materiálov je kladený veľký dôraz, čo len pridáva na ich jedinečnosti a originalite. Pri výrobe sa používa výhradne najjemnejšia talianska koža napa, vďaka ktorej je dosiahnutý najvyšší komfort pri nosení náramkov na zápästí. Okrem kože šperky obsahujú vysoko kvalitnú nerezovú oceľ a striebro. Väčšina šperkov je navyše obohatená  Swarovski kryštálmi a perlami, ako leštenými drahokamami a farebnými polodrahokamami.  

Nosenie náramkov

Značka QUDO ponúka originálnu farebnú paletu náramkov, ktoré sú typické ich jednoduchým a štýlovým kombinovaním. Ideálnym spôsobom ako si vytvoriť trendy set je kombinácia jemného trojitého náramku s výraznejším zapletaným náramkom. Extravagantnejší vrstvený kúsok s oceľovou časťou len pridá na celkovej originalite setu. Vrstvenie náramkov môže byť nielen kreatívna zábava, ale aj cesta ako predstaviť samého seba.

Starostlivosť

Chirurgickú oceľ a ostatné časti ľahko preleštíte suchou bavlnenou handričkou. Životnosť šperku z  prírodnej kože závisí od spôsobu jeho zaobchádzania. Kožené časti šperkov nevystavujte priamemu kontaktu s vodou, ani s  kozmetickými prípravkami. Dodržiavaním týchto zásad zaručíte vášmu šperku dlhú životnosť a lesk.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.