Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke MICHAEL KORS

Michael Kors je popredná americká značka vedená presláveným oceneným návrhárom rovnakého mena a vedená manažérskym tímom svetovej úrovne. Od svojich počiatkov narástla do globálnych rozmerov a je synonymom vkusu a luxusu. Jeho modely s obľubou nosia hviezdy ako Jennifer Lopez, Heidi Klum, Gwyneth Paltrow, Catherine Zeta-Jones či Michelle Obama. Michael Kors stavia na jednoduchosti zvýraznenej rafinovanými detailmi a premyslenými a funkčnými prvkami. Záleží mu na tom, aby sa jeho modely nosili pohodlne a mali dlhú životnosť. A ako sa na veľkého uznávaného návrhára patrí, nezostal len pri oblečení a vy si tak môžete zadovážiť rovnako jeho obuv, kabelky, hodinky a šperky. 

 

História

Kariéra Michaela Korsa odštartovala v roku 1981, kedy navrhol prvú kolekciu dámskeho oblečenia určenú pre veľké americké obchodné domy. Kolekcia sa po prezentácii obratom vypredala a Michael zožal obrovský úspech. Krátko na to sa v USA stal ikonou, no stále čakal na úspech za veľkou mlákou. Ten sa dostavil v roku 1997, keď sa stal kreatívnym riaditeľom známej francúzskej značky Celine. Bolo to po prvý raz, čo šmrnc americkej módy ovplyvnil myslenie Parížaniek keď videli, že sa môžu obliecť ležérne a stále zostať chic. V roku 2003 opustil módny dom Celine, aby na ďalší rok mohol predstaviť svoju vlastnú značku. Jeho meno sa tak stalo pojmom a túžbou pre mnohé ženy, ktoré milujú módu.

 

Materiály

Šperky sú vyrábané z chirurgickej ocele, zdobené zirkónmi, polykarbónom a kožou. Ciferníky hodiniek sú taktiež z chirurgickej ocele s minerálnym sklíčkom, ktoré je odolnejšie voči poškrabaniu než to klasické. Oceľové remienky sú pri niektorých modeloch kombinované s polykarbónom aktuálnych trendových farieb. Chod hodiniek zabezpečuje japonský strojček MIYOTA. 

Starostlivosť

Chirurgickú oceľ a ostatné časti šperkov a hodiniek ľahko preleštíte suchou bavlnenou handričkou. Všetky hodinky sú vodotesné minimálne 5ATM, takže sa nemusíte báť, že sa im pri umývaní rúk niečo stane. Pred plávaním si ich však z ruky skladajte. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.