Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

5 dôvodov, prečo sú pánske náramky z chirurgickej ocele sexi

Vkus a štýl muža vám o ňom prezradia mnoho informácií ešte pred tým, ako sa s ním začnete rozprávať. To, že náramky z chirurgickej ocele mu dodajú sexepíl, má niekoľko dôvodov. 

1. Sú trendy

Keď zahliadnete na jeho ruke trblietajúci sa kov, je pravdepodobné, že jeho obliekanie nekončí výberom rifieľ a vyžehleného trička. Potrpí si na kvalitných doplnkoch, ktoré na prvý pohľad pútajú. Retiazky alebo náramky z chirurgickej ocele sú trendom, ktoré si našli v spoločnosti odozvu kvôli svojej odolnosti, praktickosti a elegantnosti. Len tak sa nepoškriabu a neohnú. A tiež je jednoduché sa o ne starať. 

cierny naramok so striebornym zapinanim3

2. Zlatá stredná cesta

Chirurgická oceľ je druhom nehrdzavejúcej ocele a vyrába sa s rôznymi prímesami, napríklad chrómu, niklu a mangánu. Je lacnejšou náhradou za šperkové štandardy – zlato a striebro, no popritom si udržiava punc kvality.

Majitelia šperkov z chirurgickej ocele sú za zlatú strednú cestu pri míňaní peňazí na svoju vizáž. A vyzerajú s nimi nielen skvele, ale aj dôveryhodne! Náramky či iné šperky z tohto materiálu sú v rôznych tvaroch a kombináciách farieb, takže si vyberie každý.  

3. Originál svedčí o tom, že si potrpí na kvalite

Kvalitné šperky z chirurgickej ocele pochádzajú z dielne známych značiek. Samozrejme, nájdete aj napodobeniny za niekoľko eur, ale potom nemôžete čakať podobný lesk, tvar alebo farbu ako pri originálnych kúskoch. 

retiazkovy pansky naramok4

4. Sú jednoduché, konzervatívne aj športové

Na našich stránkach nájdete tvorcov náramkov z chirurgickej ocele ako Emporio Armani, Endless či Joop!. Každý z nich vyniká iným prístupom a kombináciou materiálov. Taliansky výrobca Emporio Armani vyrába až 70 % šperkov z chirurgickej ocele. Kombinuje ich so striebrom či ružovým zlatom. Muž, ktorý si zvolí nosiť túto značku, je trochu konzervatívny, má rád jednoduchosť a klasiku. 

Endless je o niečo viac hravá značka, vyznačuje sa dvojitými či trojitými náramkami s magnetickým zapísaním. Jeho majiteľ chce byť iný, jedinečný. 

zlaty trojity naramok3

No a Joop! vás prekvapí jednoduchými čistými líniami vhodnými pre športovo založeného človeka. S obľubou ho muži nosia či do spoločnosti, alebo na každodenné nosenie. 

5. Každého muža spravia atraktívnym

Strieborné náramky a retiazky majú nevýhodu pre ľudí alergických na nikel. Ak si takéto šperky zoženú, často sa stáva, že ich nemôžu nosiť, lebo im pokožka začervená alebo ich na mieste, kde ich nosia, svrbí. Chirurgická oceľ môže byť vyrábaná bez niklu alebo s niklom. Ak sa vyrába s niklom, tak ho má o tretinu menej ako striebro. Aj v tomto druhom prípade je vhodná pre citlivých ľudí, pretože nikel je pevne zabudovaný vo vnútri šperku, a teda sa neuvoľňuje na povrch. 

Doprajte svojmu priateľovi či manželovi náramok, s ktorým ho bude vidieť už z diaľky. Podporte jeho charizmu a štýl! Pánske náramky z chirurgickej ocele od známych návrhárov nájdete v e-shope Moloko.sk.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.