Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke MARC JACOBS

MLK Marc Jacobs 960x330

Marc Jacobs je svetoznáma americká značka, ktorej zakladateľ a menovec sa preslávil svojím pôsobením v módnom dome Louis Vuitton. Svojou tvorbou sa radí medzi najvýznamnejšie postavy svetovej módy. Exkluzívne modely tejto línie sa vyznačujú najmä mladistvým, decentný lookom. Sú inšpirované armádnym vintage štýlom a kombinované s rôznymi neočakávanými prvkami. Prvú kolekciu hodiniek Marc by Marc Jacobs uviedol tento módny návrhár na trh v roku 2006. Tieto hodinky stelesňujú jedinečné prvky značky a ponúkajú zákazníkovi dostupný luxus. Ak ste mestský typ a máte obľubu v americkom štýle, túto značku si jednoducho zamilujete!

00020 344 C 484x420

História

Ešte ako študent dizajnu na Parsonovej škole získal Jacobs viacero najvyšších ocenení vrátane ocenenia „Študent dizajnu roka“ a ako 23ročný navrhol svoju prvú kolekciu pod značkou Marc Jacobs.Vďaka tomu sa stal najmladším návrhárom všetkých čias. Jacobs nastúpil do Louis Vuitton v roku 1997 ako umelecký riaditeľ a otvoril prvý samostatný Marc Jacobs obchod na Mercer Street v New Yorku. Jacobs predstavil druhú líniu, Marc by Marc Jacobs, na módnej prehliadke Jeseň 2001. Svoju tvorbu začal klasickou módou pre dámy a pánov. Postupne začal rozširovať svoje kolekcie o doplnky ako tašky, obuv, okuliare, plavky, vône a tvrdí, že všetko od šiat po okuliare navrhuje on sám. Jacobs pravidelne udáva trendy vo svete módy od čias, kedy uviedol svoju prvú módnu kolekciu pod značkou Marc Jacobs.

8b048a9047d474b3b04e702aad3ffed4

Materiály

Tieto hodinky stelesňujú jedinečné prvky značky a ponúkajú zákazníkovi dostupný luxus. Bývajú tak analógové ako aj digitálne, častokrát kombinované so zirkónmi. Puzdro hodiniek je z ušľachtilej ocele. Minerálne sklíčko je tvrdené, vďaka čomu sa stáva odolnejším voči poškrabaniu. Chod hodiniek zabezpečuje japonský strojček MYIOTA. Oceľové remienky pri niektorých modeloch nahrádza polykarbón, koža alebo kaučuk.

7bac47a2fb43961e8f49ea96d900641e

Best Marc By Marc Jacobs Watches for Men

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.