Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke THOMAS SABO

Thomas Sabo je medzinárodná značka šperkov, hodiniek či doplnkov, ktoré vyjadrujú životný štýl a sú zdrojom novej inšpirácie. Hlavou tejto firmy je zakladateľ spoločnosti Thomas Sabo a jeho pravá ruka, kreatívna vedúca, Susanne Kölbli. Sú to jedny z najkrajších šperkov, aké u nás na trhu môžete zohnať. Táto nemecká firma ponúka strieborné šperky, ktoré sú absolútne luxusné a vysoko kvalitné. Ručne vyrábané šperky sú originálne a majú úplne všetko. Najznámejší je azda jeho náramok, kde si môžete dokupovať a pripínať prívesky rôznych tvarov od písmeniek až po čokoľvek, čo si len viete predstaviť. Momentálne sú jeho šperky žiadaným artiklom nielen v Európe, ale aj v Ázii a Amerike.

 

História

V roku 1984 nadšenec šperkov a ich výrobca Thomas Sabo založil v Bavorsku spoločnosť, ktorá sa špecializovala na výrobu vysokokvalitných strieborných šperkov s nezvyčajným dizajnom. V roku 1990 sa stal kreatívnym riaditeľom v spoločnosti a začal spolupracovať s dizajnérkou Susanne Kölbli. Keďže firma Thomas Sabo rýchlo prosperovala, začala koncom 90-tych rokov zakladať vlastné maloobchody. Veľmi rýchlo tak vznikli vo viacerých krajinách exkluzívne obchody, predajne v nákupných centrách a obchodné zastupiteľstvá naprieč Európou, Áziou a Amerikou.

 

Materiály

Šperky sú vyrábané zo striebra, zdobené prírodnými kamienkami a zirkónmi, pozlátené 18k zlatom alebo ružovým zlatom. Na výrobu sa tiež používa koža, perleť, sladkovodné prírodné perly a syntetické perly. Na náramky sa používajú prírodné kamene ako ruženín, obsidián, ónyx, tyrkys alebo kryštál. Hodinky tejto značky sú vyrábané z chirurgickej ocele, keramiky, zirkónov, s minerálnym alebo zafírovým sklíčkom a japonským strojčekom Miyota. Objavujú sa aj kožené alebo kaučukové remienky či perleť na ciferníku.

Starostlivosť

Striebro prirodzene oxiduje a časom získava patinu. Tento efekt môžete úspešne oddialiť čistením handričkami určenými na striebro, chemickým roztokom alebo ultrazvukom. Pri chemickom čistení a ultrazvuku treba dávať pozor na ostatné materiály, ktoré sa na šperkoch vyskytujú ako je napríklad perleť, perličky alebo email.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.