Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

4 módne mýty, ktoré vás ochudobňujú o unikátny štýl obliekania

Zbytočne sa neobmedzujte pravidlami, ktoré už dávno neplatia a užite si módu naplno. Je predsa radosť vyblázniť sa a byť štýlová, keď máme takú obrovskú škálu možností. Prebehneme si spolu zopár mýtov, ktorých sa zbytočne slepo držíme a treba ich vypustiť z hlavy.

1.Dlhé šaty sú iba pre vysoké ženy

Myslíte si, že keď ste nízka, nemali by ste nosiť dlhé šaty alebo sukne? Tak na to rýchlo zabudnite. Maxišaty či sukne až po zem sú tu ako pre vysoké modelky, tak aj pre nižšie ženy. Okrem toho sú teraz veľmi obľúbené a sú doslova hitom. Snáď by ste sa o túto módnu lahôdku neukrátili kvôli nejakým pochybnostiam o svojej výške. Smelo buďte dámou.

2. Vzory by sa nemali kombinovať                            

Pásiky kombinované s kvetmi, bodky s pruhmi, nápisy s obrázkami, leopard a bodky... vidíme to všade naokolo. Samozrejme, že sa vzory kombinujú, ale treba vedieť ako. Ich kombinovaním dokážete dosiahnuť akýkoľvek štýl. Môžete byť elegantná, rafinovaná, ale aj hravá a odviazaná. Urobte to po svojom, no ak sa bojíte, že prekročíte mieru vkusu, skúste kombinovať rôzne vzory v jednej farbe alebo naopak. Prípadne skombinujte rovnaký vzor, ale v rôznych veľkostiach.

3. Kabelka a topánky musia ladiť

Zbavte sa tiež domnienky, že kabelka musí ladiť s topánkami. Toto pravidlo je, pravdupovediac, už nudné a zažiarite skôr nápaditými farebnými kombináciami. Ak sa však cítite lepšie, keď sú topánky aj kabelka jednej farby, nič vám nebráni pokračovať týmto štýlom. Oživenie šatníka však nikomu neuškodí a aj na prvý pohľad jednotvárny outfit takto získa úplne iný šmrnc. Ak máte možnosť, najkrajšie a najveselšie budú kombinácie žiarivých farieb. Nebojte sa trochu uletieť.

4. Zlaté a strieborné šperky dohromady sú najväčším prehreškom

Voľnosť prišla aj v nosení šperkov. Už niekoľko sezón neplatí, že nesmiete miešať zlato so striebrom. Nielenže ich miešať môžete, ale pokojne k nim pridajte ešte aj ružové zlato. Nevídane to spolu ladí a dokonca je to aj praktické. Umožňuje to jednoduchšie kombinovanie šperkov či doplnkov. Teraz už nie je problém kúpiť dokonca trojfarebné hodinky v tejto kombinácii, čo vám tiež mnohé uľahčí, hlavne v kombinácii so šperkami. Nájdete tiež strieborno-zlaté či strieborno-ružové šperky. Takže kombinujte, čo vám srdce ráči, a zabudnite na staré povery!

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.