Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Čo si zbaliť na dovolenku pri mori?

Vybrali ste dovolenku vašich snov, kúpili si letenku, ale pred cestou vás čaká ešte proces balenia? Nedovoľte, aby vám balenie skazilo dovolenkovú náladu. Náš zoznam letných vychytávok vám prezradí, aké doplnky si zbaliť na dovolenku pri mori.


Ľadvinka a opasková kabelka

Vedeli ste, že opasková kabelka a ľadvinka sú tými najlepšími doplnkami na cestovanie? Všetky vaše veci sú bezpečne ukryté v blízkosti vášho tela a zároveň umožňujú jednoduchý prístup. Plus máte navyše extra kus príručnej batožiny.:) Tento najpraktickejší a najkomfortnejší doplnok využijete i počas dovolenkových výletov, pretože máte obe ruky voľné, môžete sa voľne pohybovať a objavovať nové miesta.


Plážová kabelka

Pokiaľ sa chystáte na pláž a túžite byť štýlová a praktická zároveň, táto kabelka je perfektná súčasť vašej dovolenkovej výbavy. Plážová taška musí byť dostatočne veľká, aby sa vám do nej zmestil faktor na opaľovanie, osuška, obľúbená kniha a slnečné okuliare. Keď už ste takto zbalená, môžete vyraziť na slnečnú pláž.

Co si zbali na dovolenku pri mori plazova kabelka2

Pohodlné sandále či šľapky

Leto je ten správny čas na bláznivé a hravé topánky, akými sú plastové a voňavé sandálky MELISSA s krásnym 3D motívom srdiečok alebo mašlí. V kolekcii návrhára  MICHAEL KORS objavíte elegantné a zároveň pohodlné sandálky vhodné k napríklad letným boho šatám. Stačí si už len vybrať a vykročiť štýlovo do nových destinácií.

Co si zbali na dovolenku letne slapky Michael Kors2

Co si zbali na dovolenku letne slapky MELISSA.2

Párty pri bazéne

Šikovné a malé kabelky sú ideálne na večerné party. Zmestí sa vám do nich všetko, čo potrebujete - peňaženka, telefón a zvodný rúž. Prehoďte kabelku cez rameno alebo krížom cez telo a môžete tancovať od večera do rána. Doplňte váš vzhľad nápadými doplnkami v koralovej farbe, ktorá v nás evokuje ovocné drinky, krásne kvety či tropickú dovolenku. 

Slnečné dni

Naskočte na vlnu slnečných lúčov s kvalitnými slnečnými okuliarmi, ktoré nie len chránia, ale sú aj skvelým doplnkom k letnému outfitu. Túto sezónu siahnite po výraznejších kúskoch so značkami MICHAEL KORS, GUESS či VERSACE.

Out of office

Dodajte aj vášmu mobilu hravý vzhľad a ozdobte ho extra farebným krytom, ktorý vo vás vyvolá dovolenkovú pohodu.

Volanie mora

Najkrajšie trendy letných šperkov sa túto sezónu inšpirovali podmorským svetom. Mušličkové motívy sú skutočne všade. Ponorte sa do hlbín oceánu s týmito pozlátenými šperkami od značiek MAYOL či LEAF. 

Co si zbali na dovolenku letne sperky3

Leto vo vlasoch

Nápadné doplnky sú na leto ako stvorené. Hitom na toto leto sú čelenky, ktoré evokujú šatky, no stačí ich len nasadiť a nemusíte sa namáhať s ich viazaním. V MOLOKO nájdete originálne šatky od slovenskej dizajnérky LINDA'S DREAM či ozdobnú čelenku od PETRY TOTH.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.