Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

THOMAS SABO nové sety a šperky

Kolekcia je rozdelená do rôznych inšpiračných zdrojov. Prvou z nich je "čistota lotosového kvetu", ktorý je múzou pre novú líniu siedmych prsteňov a k nich prináležiacim príveskom a náušniciam. Týchto sedem prsteňov má osadených 7 rôznych prírodných kameňov, s jedinečnou čistotou, ktorá sa rozvíja v striebornom, ružovozlatom alebo žltozlatom pozlátenom kove - striebre. 

"Nekonečná láska" je téma pre veľké koktailové prstene z dielne dizajnérov THOMAS SABO. Tieto výrazne a extravagantné prstene sú vykladané zirkónmi pavé technikou a zdobené jasným prírodným kameňom - korundom v ružovej, modrej a čiernej farbe. 

"Tajomstvo vesmíru" ukrýva sety s prírodnými kameňmi, ktoré žiaria mystickým svetlom  v ikonickom tvare "vankúšika". Sú doplnené zirkónmi pre dokonalý "haló" efekt na vašom tele! 

Rozmanitá ženskosť

Čistá a silná láska je múza pre túto novú radu. Okrem krásnych šperkov, Thomas Sabo, ponúka jedinečné korálky Karma a trendy hodinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej šperkovničke. Celá kolekcia je plná radosti zo života, ženského pôvabu a jemného rock and roll šmrncu. Nuž, nájdeme tam aj stopy po vintage štýle. Dostane vás prepracovaný dizajn a jedinečné ornamenty.

Farby, ktoré osviežia

Spoznajte krásu rôznych kameňov zaujímavých farieb, vložených do striebra, ružového alebo žltého zlata. Doplnky od Thomas Sabo sú výrazne aj vďaka kameňom ako čierny onyx. Výraznými odtieňmi sa tu stali čierna, biela, strieborná, ružovkastá a široká škála modrej.

Sladký a spokojný život s Karma korálkami

Thomas Sabo - Karma korálky vyžarujú dobrú energiu, radosť zo života a šťastia, ale i  osobitý štýl. Inšpirácia pre kolekciu Karma korálky je pozitívny postoj k životu a pekné veci v živote, čo sú, boli a budú. Unikátne a veľmi osobité kombinácie vytvárajú známe prívesky a Karma korálky, ktoré obsahujú drahé kamene či sladkovodné perly. Aj tu si môžete vybrať zo žltého, ružového zlata či striebra.

Svet plný kombinácií a možností

Dokonca môžete kombinovať Karma korálky so sériou náušníc, ktoré si viete zvoliť z troch rôznych veľkostí. Máte tu neskutočne veľa možností, ako sa s tým „vyhrať“. Bez ohľadu na to, či máte len jeden Thomas Sabo šperk alebo viacero jedinečných doplnkov, vždy bude výsledok stáť zato! 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.