Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Ako skladovať šperky

 

 

Dôležitým faktorom pre šetrné uskladnenie šperkov je aj to, aby ste sa o ne dobre starali. Vždy pred aj po použití ich pretrite bavlnenou utierkou alebo špeciálnou handričkou z mikrvlákien. Snažte sa ich neodkladať na miesta, kde je mokro alebo vlhko ako napríklad v kúpeľni na umývadle. Vyhnite sa aj situáciám a miestam, kde sa môže niečo vyliať a poškodiť ich.

Organizér v podobe šiat

Praktický organizér šperkov v tvare šiat vám zaistí pohodlné uloženie všetkých módnych doplnkov. Už nebudete musieť chaoticky ukladať šperky do najrôznejších vrecúšok. Dizajnový organizér je ľahký, nezaberie veľa miesta a navyše má štýl. Stačí ho zavesiť na ramienko so šperkmi do skrine alebo na dvere. Ak patríte medzi šikovné krajčírky, môžete si ho vyrobiť aj sama doma. 

Strom ako organizér

Tvar stromu je ako organizér na šperky a bižutériu veľmi obľúbený. Vďaka mnohým konárom, si viete na neho povešať ľubovoľný počet, ale aj druhy šperkov. A aká je jeho ďalšia výhoda? Poslúži vám tiež ako zaujímavá a vkusná dekorácia. Jewelry tree (bižutérny strom) môže mať vintage, ale aj hypermodernú podobu.

Krabička ku krabičke

Výborný spôsob ako uskladniť šperky a bižutériu poslúžia aj rôzne krabičky, všetkých tvarov a veľkostí. Dobre sa v nich uskladňujú malé veci ako prstienky a náušnice, ale aj brošne, prívesky a retiazky. I sami si ich viete vyrobiť, kreatívne pomalovať, vyzdobiť servítkovou technikou, a polepiť rôznymi kamienkami.

 

Stará a dobrá šperkovnička

Ak máte radi klasiku, zaobstarajte si šperkovničku. V dnešnej dobe ich máte na výber neúrekom. Malá, veľká, rozkladacia, poschodová, semišová či mozaiková. Stačí si len vybrať.

Kreatívne nápady ako uskladniť doplnky

Nemusíte byť profesionálny majster, aby ste si vyrobili jednoduché vešiaky, stojany a iné úložné priestory. Stačí vám k tomu fantázia a zručnosť.  Dávajte veciam druhý dych!

  • Papierovú rolku natrite obľúbenou farbou, polepte kamienkami a využívajte ju ako stojan na šperky. Pre viac priestoru, urobte do nej pár dierok, kde budete môcť zapichovať vaše doplnky.
  • Starý krájač stačí natrieť peknou farbou a máte stojanček na náušnice či iné doplnky.
  • Na drevenú dosku na krájanie stačí naskrutkovať malé háčiky a potom už len na ňu zavesíte rôzne náramky a iné doplnky.
  • Obrazový rám vyplníte tabuľou z korku a pomocou špendlíkov na ňu vešajte svoje náhrdelníky a retiazky. Verte, že to bude krásnym doplnkom na stene.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.