Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Valentínska kolekcia PANDORA 2018

Inšpiráciou pre tohtoročnú valentínsku kolekciu PANDORA sa stali dve úžasné ženy a múzy, Wallis Simpson a Jane Birkin. Láska zohrávala v ich životoch kľúčovú úlohu a ich jedinečný osobný štýl a šarm zanechali vo svete módy trvalú stopu.

 

Herečka, režisérka, speváčka a skladateľka Jane Birkin je žena mnohých talentov. Jej nenútený a sofistikovaný zmysel pre štýl z nej urobil globálnu módnu ikonu a ich romantický a vášnivý vzťah vzťah so Sergom Gainsbourgom ostáva dodnes zdrojom fascinácie. Ide nepochybne o jeden z najväčších milostných príbehov všetkých čias, ktorý definuje životy oboch jeho aktérov.  

Rodená američanka a príslušníčka prominentnej vrstvy Wallis Simpson je hrdinkou ďalšieho príbehu o osudovej láske. Bezhranične sa do nej zamiloval Eduard VIII., vtedajší následník britského trónu. No skutočnosť, že ona bola v tom čase vydatá a predtým už raz rozvedená bránili tomu, aby si ju mohol vziať a zároveň ostať kráľom. Po krátkom panovaní teda abdikoval a vzdal sa svojho trónu, len aby mohol byť s ňou. Ich príbeh je o tom, že nič nie je tak dôležité, ako skutočná láska. Práve taká láska, akú oslavujeme na deň sv. Valentína.

1704254 1458595715.600x0c

Wallis Simpson415

Symboly lásky

PANDORA vo svojej valentínskej kolekcii prináša niekoľko noviniek, ktorými vyjadríte nekonečnú lásku milovanej osobe. Obľúbeným rituálom zaľúbencov sa stalo napríklad vešanie zámkov na zábradlia mostov, nasledované večným „uzamknutím“ ich lásky a odhodením kľúčika. Toto romantické gesto inšpirovalo aj sériu šperkov PANDORA zdobených zámkom alebo kľúčikom. Stavte napríklad na nový náramok „Srdcová spona“ s originálnym zapínaním v tvare visiaceho srdiečka, ktoré je zdobené radom ružových zirkónov. To, že dotyčná vlastní kľúč k Vášmu srdcu, jej najlepšie naznačíte prostredníctvom visiacej korálky v strieborno-zlatej kombinácii.

Žiadne valentínske vyznanie sa nezaobíde bez červených srdiečok. Tento klasický symbol ale dostal v novej kolekcii PANDORA úžasný moderný vzhľad a jednotlivé korálky sú navrhnuté tak, aby stvárňovali viaceré aspekty a odtiene lásky. Pretože láska má mnoho podôb a častokrát ju treba hľadať v naoko malých gestách a detailoch. Taká je napríklad korálka PANDORA „Tvár lásky“ v sýtej fuchsiovej farbe, ktorá je vyrobená zo syntetického krištáľu brúseného na desiatky malých lesklých plôšok. Z viacerých malinkých srdiečok sa skladá aj korálka PANDORA „Výbuch lásky“, ktorá navyše prichádza v trendovej ružovo-červenej farebnej kombinácii a bude tak skvelým doplnkom pre každú štýlovú dámu.

Výborným vyjadrením obdivu či náklonnosti aj bez slov sú jednoduché gestá – úsmev, žmurknutie, bozk. Zaspomínajte si na svoju prvú pusu s korálkou PANDORA „Láska a bozky“, ktorá má hravý dizajn a svojim prevedením sa bude hodiť na každý náramok. Ešte viac pusiniek, farby a radosti Vám do života prinesie korálka v tvare zmyselných pier v glamour štýle, zdobená ružovo-červenými zirkónmi.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.