Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke Eclat

Fantázii sa medze nekladú. Dôkazom je odvážna značka, ktorá reprezentuje nepopierateľnú krásu rôznymi spôsobmi v každej kolekcii. Talianske šperky Eclat sú venované ženám, ktoré hľadajú jedinečnosť a vedia oceniť zmysel pre estetiku a vysokú kvalitu. Sú plné emócií a predstavujú delikátny nástroj zvádzania pre sofistikované a elegantné ženy. Vďaka spojeniu drahých kameňov a jemných kovov so šikovnou technikou a umeleckým dizajnom je výsledný efekt jednoducho fenomenálny.

História

Dvojica profesionálnych dizajnérov Rosanna Natale a Fabrizio Piaggini sa stali víťazmi mnohých prestížnych ocenení. Spojili  zmysel pre dizajn so svojou vkusnou kreativitou a na trh šperkov priniesli sofistikovanú krásu v podobe neodolateľných šperkov. Spoločnosť Eclat sa zrodila v roku 2001 so sídlom v Toskánsku, v meste Arezzo. V priebehu nasledujúcich rokov si získala obdiv v mnohých krajinách a distribúcia sa rozrástla do USA, Európy, Stredného východu a Ázie. Eclat, v preklade výbuch svetla, je synonymom kvality, dobrého vkusu a umenia tvoriť krásu. Rosanna a Fabrizio kladú veľký dôraz na starostlivosť so spracovaním, elegantný a ženský dizajn, pričom prihliadajú na silný záväzok k získaniu súhlasu verejnosti. Na svoje si prídete ak hľadáte klasiku dotváranú nádychom obľúbeného štýlu Etno, niečo, čo je nielen krásne, ale aj nadčasové a vhodné na bežné nosenie. 

Materiály

Pre Eclat je rovnako dôležitá elegancia dizajnu, ako aj kvalita použitých materiálov a spracovanie.

Šperky sú vyrobené zo striebra,  pozlátené 18 karátovým žltým, alebo ružovým zlatom. Častokrát sú zdobené prírodnými kameňmi, polodrahokamami, perleťou a zirkónmi osádzanými špeciálnou technikou mikro pavé. Každý kúsok rozpráva svoj vlastný príbeh a dobrodružstvo v oslnivých kombináciách zafírov, spinelov, mesačných kameňov a množstva iných obľúbených polodrahokamov. Pri navrhovaní týchto neobyčajných klenotov sa prihliada na to, aby boli splnené  všetky možné chute a požiadavky klientov.

Starostlivosť

Vďaka použitým materiálom sú šperky Eclat pomerne nenáročné na starostlivosť. Životnosť šperku však závisí od spôsobu jeho zaobchádzania. Ak si váš obľúbený klenot tejto značky pravidelne preleštíte suchou bavlnenou handričkou náležite sa vám odvďačí a udrží si tak svoj oslnivý lesk.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.