Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kolekcia DYRBERG/KERN na jeseň a zimu 2018

Predstavte si majestátny zámok plný nádherných a tajuplných zákutí, kde sa minulosť prelína so súčasnosťou.

V novej kolekcii dánskej značky DYRBERG/KERN akoby ožívali všetky vznešené dámy z obrazov – počujete jemný šuchot ich drahých šiat, vidíte záblesky ich honosných šperkov, cítite vôňu ich francúzskeho parfému. Očaria Vás svojou jemnosťou, ženskosťou a eleganciou. Presne také sú aj nové šperky DYRBERG/KERN z jesennej kolekcie s názvom CHATEAU. Inšpirované sýtymi farbami luxusných látok a drahokamov, tvarom a leskom obrovských krištáľových lustrov, epochou Versailles a barokom. Inšpirujte sa minulosťou, ale pripravte sa na budúcnosť, ktorú budete milovať... 

V novej sezóne nám DYRBERG/KERN približuje noblesu a žiaru krištáľových lustrov celkom na dosah ruky. Objavte nádherné náušnice a náhrdelníky z podkolekcie RHINESTONE, ktoré Vás uchvátia ružovými, purpurovými a šedými Swarovski krištáľmi vo vintage štýle. Sú brúsené do tvaru kvapiek a v perfektnej harmónii sa snúbia s hladkým a lesklým kovom, predstaviteľom modernej elegancie.

Podkolekcia VIBRANT tiež nachádza inšpiráciu v dobách minulých, v žiare klasických lustrov a pozlátku barokových ornamentov, aby zajtrajšok oživila novými, energickými a živými farbami. Náušnice, náramky či náhrdelníky sú zdobené prírodnými kameňmi a polodrahokamami v tých najkrajších farbách zimnej sezóny. Hrajú odtieňmi smaragdovej zelenej, červeňou vlčích makov, kovovými tónmi šedej či majestátnou fialovou. V okamihu Vás dokážu premeniť na štýlovú kráľovnú.

 

Nové šperky DYRBERG/KERN z podkolekcie KALEIDOSCOPE Vás nadchnú nevídaným efektom a optickou ilúziou, ktorá vzniká, keď lúč svetla narazí na rotujúce a neustále sa pohybujúce farebné kryštáliky. Oslnivo krásne šperky kombinujú hladké a lesklé kovové časti s trblietavými krištáľmi ukladanými tesne jeden vedľa druhého. Trendové obdĺžnikové tvary a elegantné farebné kombinácie spolu vytvárajú nadčasové kúsky, vhodné na každú príležitosť.

 

Šperky akoby vytepané z kúsku kovu, masívne a drsné, no zároveň jemné a ženské. V podkolekcii RAW sa spája temná minulosť so sladkou prítomnosťou a jednoduchosť s drámou. Kombinácia, ktorú tak veľmi zbožňujeme. 

Aj ikonické šperky DYRBERG/KERN boli v novej sezóne na jeseň a zimu 2018 obohatené o nové a zaujímavé detaily. Obľúbenému kruhovému tvaru bol dodaný objem, bol nanovo pretvorený a mnohokrát znásobený. To zo šperkov v podkolekcii CIRCLES robí nové body záujmu, na ktoré budete chcieť sústrediť celú Vašu pozornosť. Sú jedinečné a pritom univerzálne, ideálne na každodenné nosenie a jednoduché kombinovanie. 

351639 A

 

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.