Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Trendy šperkov jeseň/zima 2015: Na čo sa pripraviť?

Jeseň a zima nám opäť prinesú nové trendy v nosení šperkov. Popri oblečení módni návrhári túto sezónu kladú dôraz aj na šperky, pri ktorých tentokrát jednoznačne neplatí, že menej je viac.

Extravagancia a výraznosť

Masívne náhrdelníky, ktoré pútajú pozornosť, reťaze, veľké visiace náušnice geometrických tvarov, obrovské kvetované brošne, ktoré budia dojem, že sú súčasťou oblečenia, či nápadité náramky všetkých tvarov a veľkostí. Výrazný štýl a do neba volajúca extravagancia sa bude túto sezónu nosiť ako druhá koža. Veľmi trendovými farbami sa stávajú bordová a farba nočnej oblohy. Hlavne buďte jedinečná.

Vrstvené kožené náramky s ozdobami. To je Endless

Toto sa vám podarí aj so značkou Endless, ktorá u nás prichádza na trh a s ktorou spolupracuje samotná Jennifer Lopez ako spoludizajnérka. Značka je známa svojimi farebnými koženými náramkami v jednoduchej, dvojitej alebo trojitej verzii. Na náramky sa navliekajú prívesky zo striebra alebo pozláteného striebra. Budete kreatívna, elegantná a ešte sa aj zabavíte. 

endless red and grey

endless black

Fantázii sa tu medze naozaj nekladú, nakoľko máte na výber z množstva farieb, vrátane tých „horúcich“ na túto jeseň. Medzi významných ťahúňov tejto sezóny patrí aj neopunk-rock štýl, ktorý vynikajúco doplníte práve týmito náramkami v čiernom alebo šedom odtieni. 

Dyrberg/Kern – masívne reťaze, ale aj trblietavé krištály 

K tomuto štýlu určite nesmú chýbať ani podkolekcie dua Dyrberg/Kern pod názvami Chain Reaction a Good Lock, výrazné svojimi reťazami a motívom visiacich zámkov. Do hĺbky nočnej oblohy sa ponoríte modelmi z novej podkolekcie Corona, ktorá sa nesie v doslova magickej modrej farbe. 

Ten správny luxusný šmrnc zase získate s kolekciou Astrale a hlavne s jej ružovo-bordovými modelmi. Dizajnéri značky sa v tejto sezóne naozaj vyznamenali a prinášajú vám len to najlepšie z najlepšieho. S nimi máte zaručené, že sa v móde nestratíte. 

Hravá kolekcia Pandory

Nedovoľte, aby vám chladné obdobie pokazilo náladu – zlepšite si ju s Pandorou. Tematické korálky, trendové farby, dokonalé prevedenie a detailná práca sú hlavnými dôvodmi, prečo je Pandora už roky tak obľúbená. Táto sezóna prináša poriadnu dávku toho všetkého. 

Na jeseň s Pandorou vstúpite do čarovného kráľovstva, labuť vás očarí svojou noblesou a čistotou, listy sa vám zaligocú na náramku a pomaly vás privedú až k zime. Najskôr vám v dlani pristanú prvé trblietavé vločky šikovných šperkárov a potom vás uchvátia kúsky Vianoc, ktoré akoby práve dorazili z dielne Santa Clausa. 

To všetko a ešte omnoho viac vás poteší v očakávanej sezóne jeseň/zima 2015, ktorou by ste mali prejsť štýlovo a vždy IN. Tak vyrazte na nákupy a doneste si domov ten pravý kúsok najnovších trendov.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.