Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke TI SENTO

Hlavná myšlienka značky Ti Sento bola vytvoriť luxusné šperky, ktoré by boli originálne, moderné a hlavne cenovo dostupné. Nech sa pozriete na ktorýkoľvek, pocítite závan luxusu a vidíte sa ako ho nosíte. Viac ako 600 kusov nádherných skvostov prichádza na trh v dvoch kolekciách každý rok. Všetky šperky spája princíp Mix & Match, čo znamená miešaj a kombinuj. Vyberať si môžete z rôznych prsteňov, náramkov, náhrdelníkov, náušníc a iných doplnkov. Či už si vyberiete celý set alebo len náušničky, viete, že máte v ruke multifunkčný doplnok, ktorý určite vynosíte. Momentálne je sortiment značky Ti Sento dostupný a obľúbený vo vyše 30-tich krajinách po celom svete.

 

História

Ti Sento Milano je pomerne mladá spoločnosť. V roku 2003 značka predstavila prvú kolekciu svojich šperkov. Zlato a luxusné kamene boli vždy drahé, preto prešli na striebro pokryté zirkónmi a inými kameňmi všetkých tvarov, veľkostí a farieb, ktoré vždy ladili s každou módnou sezónou. Európsky trh si všimol túto novinku okamžite. V roku 2011 a 2012 bolo Ti Sento Milano ocenené obchodníkmi z Veľkej Británie ako najlepší obchodník so šperkami cenou Značka roku. Od vzniku značky je jej sortiment dostupný vo viac ako tridsiatich krajinách po celom svete. 

 

Materiály a postupy výroby

Strieborné šperky sú poťahované vrstvou ródia a teda nepodliehajú bežnej oxidácii a nezačernávajú. Ródium dodáva šperkom istý chlad a pripomínajú tak biele zlato alebo chirurgickú oceľ. Zirkóny, ktorými sú šperky zdobené nie sú lepené, nakoľko si značka potrpí na kvalitu svojej výroby. Šperkári preto zirkóny do týchto šperkov vsádzajú. Pri kúpe šperku si tiež určite všimnete prepracovanie a nádherné detaily aj na miestach, kam oko nevidí. Syntetické perličky sú 9x poťahované prírodnou perleťou aby sa tak dosiahla čo najväčšia odolnosť. Na niektoré modely sa pri výrobe používajú napodobeniny polodrahokamov a prírodných kameňov.

 

Starostlivosť

Ródiované striebro čistite suchou bavlnenou handričkou. Handričkami na striebro, ktoré sú napustené chemickými látkami by ste mohli poškodiť vrstvu ródia. Ak šperky namočíte, dôkladne ich osušte aby ste tak predĺžili ich lesk, ktorý vám pokojne vydrží aj roky. Nosením sa časom môže stať že ródium zo šperku zíde, ale táto úprava je obnoviteľná a šperkári to bežne robia.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.