Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke DANIEL WELLINGTON

Svetová módna značka Daniel Wellington sa zameriava na luxusné dámske a pánske hodinky. Milovníci hesla „V jednoduchosti je krása“ si prídu na svoje. Hodinky oplývajú čarom klasiky tradícií, sú nekomplikované a priamočiare. Presne tak ako vy. V kolekcii značky Daniel Wellington nájdete množstvo kvalitných hodiniek s koženým i textilným remienkom. Zaujímavou možnosťou je výmena remienku podľa vášho gusta. Hodinky Daniel Wellington sú decentné a svojím jednoduchým dizajnom vhodné do každej spoločnosti.

 

História

Na polceste po celom svete Filip Tysander, zakladateľ švédskej značky, stretol zaujímavého pána z britských ostrovov. Ten pán mal inšpirujúcu schopnosť byť nóbl, no napriek tomu uvoľnený a nenáročný. Mal vlastný dokonalý štýl a rád nosil svoje hodinky na starých zvetraných popruhoch NATO. Jeho meno bolo, samozrejme, Daniel Wellington. Stali sa dobrými priateľmi a Tysander obdivoval jeho nadčasový nenútený spôsob obliekania. Preppy štýl bol vtedy veľmi v trende, no Tysander vedel, že hodinkami v štýle Wellingtona vyplní prázdne miesto na trhu a to sa mu aj podarilo.

 

Materiály

Ciferník hodiniek je vyrobený z chirurgickej ocele, pokrytý minerálnym sklíčkom, môže byť pozlátený, alebo zdobený krištáľmi Swarovski. Chod hodiniek zabezpečuje batériový strojček Quartz. Remienky sa vyrábajú z kože viacerých odtieňov a z nylonu v rôznych farebných kombináciách. Remienky je možné meniť a vytvoriť si tak vlastný štýl hodiniek.

 

Starostlivosť

Hodinky nenoste počas športovania, manuálnych prác, spánku a aktivít, ktoré by ich mohli poškodiť. Čistite zľahka vlhkou handričkou, prípadne s malým množstvom čistiaceho prostriedku, vysušte a vyleštite mäkkou bavlnenou handričkou.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.