Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kolekcia Dyrberg/Kern na jeseň a zimu 2016 priblíži nočnú oblohu na dosah ruky

Počas chladných severských nocí sa na tmavej oblohe odohráva fascinujúce prírodné divadlo. Jasné svetlo, hrajúce v odtieňoch hlbokej zelenej, modrej a fialovej, tancuje vysoko nad Zemou, formuje sa do mystických obrazcov a v plnom lesku rozsvecuje oblohu. Nemožno sa čudovať, že oslnivá krása polárnej žiary fascinuje ľudstvo už od dávnych čias. Jej nadpozemské vyžarovanie ovplyvnilo aj dizajnérov Dyrberg/Kern a v kolekcii na jeseň a zimu 2016 zhmotňujú túto nedoktnuteľnú krásu, aby prežiarila dlhé a tmavé noci...

Farebná paleta polárnej žiary inšpirovala aj výber prírodných kameňov a materiálov, ktorými sú zdobené šperky z kolekcie PRADO. Majestátny mramor a temný ónyx, tmavomodrý lapis lazuli, či smaragdovo farbená živica tvoria dokonalú súhru s lesklým kovovým povrchom. Moderné tvary a zaujímavá štruktúra kameňov perfektne vyniknú aj v kolekcii Designer’s limited, ktorá obsahuje skutočné zberateľské kúsky v podobe výrazných náušníc a náhrdelníka.

Kolekcia ECLIPSE Vás očarí silou ďalšieho prírodného úkazu, ktorým je zatmenie Slnka. Centrálny motív veľkého slnečného disku sa nádherne vyníma na každom z jednotlivých šperkov a slúži ako stálica na pomedzí kontrastov medzi lesklým a matným, rovným a zaobleným, alebo jemným a výrazným.  

 

Polárka, prvá na nebi a najjasnejšia zo všetkých hviezd, sa teraz objavuje a žiari na šperkoch z kolekcie POLARIS, prevtelená do Swarovski kryštálov. Krásne a tajomné ako súhvezdia na nočnej oblohe, presne také sú tieto šperky nových a nevídaných tvarov. Hlavné slovo tu má asymetria, prekvapivo vytvárajúca dokonalú optickú rovnováhu. 

340781 Nausnice DYRBERG KERN ARTIA SS CRYSTAL

 

Naopak, v kolekcii STARDUST je dôraz kladený na proporcie a protiváhu. Množstvo maličkých kryštálikov,rovnomerne rozmiestnených v sieti horizontálnych a vertikálnych línií na výrazných náramkoch, náušniciach či náhrdelníkoch, vytvára žiarivý efekt častíc hviezdneho prachu trblietajúceho sa v tme. 

340440 Nahrdelnik DYRBERG KERN SPOTTE RG CRYSTAL

SATURN nie je len pomenovanie v poradí šiestej planéty našej slnečnej sústavy, ale aj názov kolekcie obľúbených šperkov Dyrberg/Kern v tmavošedom prevedení. Zrkadlovo hladké, oválne tvarované a leštené kryštály zhmotňujú ilúziu nekonečného a večného vesmíru. 

337814 POALA RG GREY

337763 Naramok DYRBERG KERN PRIA RG GREY

Dlhé línie kryštálov v trblietavých a priamych čiarach pretkávajú leský kov. Symetria s asymetriou sa vzájomne zrážajú v jednoduchú dokonalosť v kolekcii SKY LINE, ktorej siluety pripomínajú vzdialené svetlá veľkomesta na obzore, žiariace oproti tmavej oblohe.

341219 Naramok DYRBERG KERN ZIPPA SS CRYSTAL

Moderné kubické tvary alebo tvary písmena V si zamilujete v kolekcii MODERN SQUARE. Prežiarené Swarovski kryštálmi rôznych farieb, tieto minimalistické šperky sa dajú vzájomne vrstviť a kombinovať alebo nosiť samostatne. 

340777 Naramok DYRBERG KERN ALISAN SG CRYSTAL

Nové farby jesene sa objavujú aj na obľúbených ikonických náramkoch Dyrberg/Kern, vyrobených z chirurgickej ocele a farebného e-mailu. 

338680 Naramok DYRBERG KERN PENNIKA SG GREEN

Žiaru hviezd prináša aj kolekcia ASTRALE, kde je jeden centrálny kryštál obkolesený množstvom menších. Náušnice, náhrdelník a prsteň sa perfektne dopĺňajú a vytvárajú tak neoddeliteľný set šperkov, vhodný ako darček pre osobu ktorej chcete rozžiariť nielen oči.  

337606 VERGA SS BLUE

337654 DENAS SS BLUE

337644 DOLLA SS BLUE

Nájdite si aj Vy svoju šťastnú hviezdu spomedzi množstva krásnych šperkov z novej kolekcie Dyrberg/Kern! 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.