Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2018

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2018 pripomína prechádzku ovocnou záhradou, žiarivými kvetmi a tropickými farbami. Vstupujeme do sezóny, ktorú ovládla hravá potlač, fantázia a ženskosť. Nosenie vzorov sa stáva nevyhnutnosťou a je na Vás či zvolíte odvážny celkový vzhľad a oblečiete sa do vzoru od hlavy po päty, či siahnete po jednom dominantnom doplnku na zvýraznenie outfitu.

Módna dávka cukru

Pripravené na sviežu dávku vitamínu C? Trend je jasný - ovocie je novým must-have doplnkom sezóny! Od oblečenia až po módne doplnky sezóna jar/leto je inšpirovaná sviežim ovocím. Hravá potlač, ktorá je nazývaná ako "módna dávka cukru", ktorú odštartovala módna značka Dolce & Gabbana, vďaka ktorej sa ovocné kombinácie rozšírili do celého sveta. Návrhári sa rozhodli inšpirovať povznášajúcimi farebnými veselými kúskami, ktoré nás pozitívne naladia. Kolekcia kabeliek FURLA jar/leto vyzerá ako kráľovstvo flóry a fauny.

Kabelky stvorené do víru veľkomesta

Kabelky Metropolis spájajú módny dizajn a funkčnosť zároveň. Metropolis začala svoj úspech kolekciou jeseň/zima 14-15 a v súčasnosti je bestsellerom. Je vhodnou pre každý vek, štýl a príležitosť. Široká škála farieb, materiálov a rôznorodé povrchové úpravy robia z kabelky Metropolis must-have doplnok každej sezóny. Tentokrát prichádza obľúbená crossbody verzia vo väčšom rozmere a v nových farbách.

 

 

Plastic funtastic

Plastové kabelky sa začali vyrábať v kolekcii jar/leto 2011 s cieľom upútať pozornosť mladých ľudí a nakoniec sa stal jedným z najpredávanejších a najznámejších modelov FURLA. Línia Candy ponúka perfektnú kombináciu tradičného dizajnu a inovatívnych materiálov. Ideálny doplnok pre trendsetterky, ktoré chcú byť odlišné.  Máte chuť na sladký módny úlet? Nová kolekcia prináša šťavnaté farebné variácie.

941310FUXIA+TONIROSA FURLA KABELKA CANDY DOLCEZZA

Vznešená elegancia

Ducale kabelka je jedným z najdôležitejších modelov v novej kolekcii. Moderná sedlová taška, do ktorej sa zmestí všetko potrebné a zároveň sa vyznačuje elegantným spracovaním kože a doplnením o krásnu zlatú sponu.

Kabelka, do ktorej zbalíte celý Váš svet a ešte viac

Siahnite po nadčasovej kabelke Merletto doplnenej o dievčenské volány. Model prichádza vo farebnej palete a je ideálnym doplnkom pre každodenné použitie.

941720ORCHIDEA FURLA MERLETTO L TOTE

941718MAGNOLIA FURLA MERLETTO L TOTE

 

 

Kráľovná (nielen) bielych tenisiek

Módne tenisky FURLA MILANO MURRINA SNEAKERS spájajú eleganciu a pohodlie v jednom. Krásna biela farba tenisiek je doplnená o zaujímavú vzorovanú šatku s výraznou potlačou.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.