Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Ako sa obliecť na letný festival

Pripravte sa s nami na obdobie tanca, zábavy a energie! Sezóna festivalov začína a my vám poradíme ako sa obliecť naň obliecť. Hudobné festivaly boli vždy obrovskou slávnosťou pre mladých dospelých. Túto tradíciu odštartovali ,,Deti kvetov” v 60-tych rokoch v San Franciscu, s 90. rokmi prišiel prudký nárast dobre organizovaných hudobných festivalov v USA. Na Slovensku sa hudobné festivaly začali naplno rozvíjať od 70. rokov 20. storočia a rozvíjajú sa až do dnes s rôznymi hudobnými štýlmi a témami.

Skôr ako začneme, pripájame niekoľkov tipov, na ktoré treba pri balení myslieť:

  • Buďte pripravení na všetky typy počasia. Počítajte s dažďom, slnkom či chladom. Pribaľte si pršiplášť, pohodlnú obuv, opaľovací krém a teplé pončo s   kapucňou.
  • Myslite v prvom rade na pohodlie. Túžite predsa vychutnať si každú minútu festivalu a pohybovať sa pohodlne, tancovať či skákať.     
  • Nezabudnite mať všetky veci pri sebe v ruksaku, crossbody kabelke alebo ľadvinke.
  • Na festivale sa zašpiníte. Hoci si budete dávať pozor, toto je jednoducho fakt. Skúste preto vyskladať outfit tak, aby sa dal ľahko vyčistiť.
  • Nebojte sa vyniknúť a experimentovať. Veď kedy, ak nie práve na festivale? 

Keď máte ujasnených týchto zopár bodov, pozrime si niekoľko tipov na zaujímavé outfity. Či už túžite rozjasniť noc v žiarivom neóne, prebudiť v sebe šelmu alebo sa premeníte na rebelku.V týchto inšpiráciach sa nájdete každá z vás.

Kráska v neóne

Chráňte si zrak, pretože všetky druhy jasných farieb prichádzajú na festival. Neónová farba odráža návrat 80. rokov, ako aj rastúci záujem o cyberpunk, všetky druhy jasných farieb zažiaria na letných festivaloch. Zvoliť môžete minimalistické neónové doplnky či žiariť v neóne od gumičiek až po sandálky.

instagram

Co si obliec na festival neonova kabelka MELISSA

Bohémka

Boho štýl je ako stvorený na festivaly. Rozviate maxi šaty, korálky vo vlasoch, pestrofarebné náramky, šatky ako čelenky. Pohodlné, vzdušné a tak ženské. Uznávame, nemusí byť pre každého, no tie, čo sa v ňom nájdu, určite nebudú ľutovať. 

instagram

Šelma

Štýl, ktorý prebudí vaše zvieracie inštinkty. Nasledujte volanie divočiny a zvoľte odvážnu potlač v jasných farbách na vašich šatách, overaloch alebo doplnkoch a na záver nasaďte mačací pohľad so slnečnými okuliarmi od VERSACE.

instagram

Rebelka

Ak vám je nežný kvetinový štýl úplne cudzí, rozhodne siahnite po niečom drsnejšom. Vás môžu osloviť tmavé farby, farebné vlasy a večer pokojne kožená bunda. Práve tá je veľmi svieži a nadčasový kúsok a fakt, že nepremoká je len ďalším významným plusom. Nebojte sa výrazných očných liniek a rúžov.

instagram

Ako sa obliec na festival naramok GUESS2

Počas festivalovej sezóny siahnite po výrazných doplnkoch a nezabudnite, že v lete skutočne platí - viac je viac. Kombinujte náramky a prívesky, nasaďťe nápadné slnečné okuliare, pretože teraz je ten správny čas sa vyblázniť a nielen vo vašom outfite:)

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.