Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Typy náhrdelníkov, ktoré nosíme najčastejšie (2. časť)

V prvej časti nášho seriálu o náhrdelníkoch sme vám predstavili tri rôzne typy, ktoré sú veľmi obľúbené. Dnes sa pozrieme na ďalšie z nich a dáme vám tipy, ako s nimi zažiariť.

Vhodne zvolený náhrdelník je skvostom vo výstrihu ženy. Druhov náhrdelníkov je však naozaj mnoho. Od tých jemnejších s drobným kamienkom až po masívne reťaze, ktoré neprehliadne naozaj nikto. Zistite, ktoré z nich vám najviac pasujú. V článku vám ukážeme, z čoho máte vôbec na výber. 

„Ruženec“

Predstavte si písmeno Y a dostanete náhrdelník s názvom Ruženec (Rosary). Všetkým nám je jasné, odkiaľ jeho pomenovanie pochádza. Tieto jemné šperky sa hodia k nenápadnému oblečeniu, napríklad bielej blúzke s elegantnými nohavicami alebo sukňou. Ako náušnice zvoľte už len drobné napichovačky alebo perly. 

S príveskom

Elegantné, ale zároveň vhodné na nosenie do práce sú šperky s príveskom. V našom e-shope nájdete rôzne tvary príveskov – srdcia, krúžky, kľúče, hviezdy, trojuholníky, ale príveskom môže byť aj prírodný kameň.

To, ako ich zladiť s oblečením, závisí od vzhľadu celého šperku. Keďže prívesky môžu byť absolútne nenápadné, ako malý krížik na obrázku, ale i výrazné a pútajúce pozornosť, treba brať do úvahy konkrétny šperk. Samozrejme, záleží aj od materiálu šperku, či ide o reťaz, alebo jemnú retiazku. Ak je príveskom farebný kameň, neostáva priestor na experimenty s nápadnými farbami a šperkami.

Viacvrstvový náhrdelník

Pre niekoho ide o uletené náhrdelníky, ktoré by si na seba nikdy nedali. Netreba ich však hneď zavrhovať. Je pravdou, že sú naozaj výrazné a ľahko sa nimi dá spraviť módne faux paus. No ak ich správne skombinujete, dostanete nádherný oslnivý šperk, ktorý vás celú rozžiari.

Zvoľte si jeho dĺžku – niekoľkovrstvové náhrdelníky môžu byť krátke (typ chollar), ale aj dlhé až po prsia (typ opera). Je na vás, akej dĺžke dáte prednosť. Takýto šperk si inak pokojne môžete vytvoriť pomocou viacerých šperkov rôznej dĺžky. 

Prečítajte si tiež 1. časť seriálu o typoch náhrdelníkov.

Ostaňte verné tým svojim

Pri kúpe šperkov myslite na to, že najdôležitejšie je, aby sa vám páčili. Aby ste nenosili tie, ktoré práve prišli do módy, aj keď sa vám nehodia alebo sa v nich necítite dobre. Žena je najkrajšia vtedy, keď je sama sebou. Krásne šperky od svetoznámych výrobcov nájdete iba v obchodoch Moloko.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.