Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Sprievodca výberom náramkov pre družičky

Po prvotnom nadšení stať sa družičkou na svadbe kamarátky sa pravdepodobne zameriate na svoje povinnosti. Družička by mala byť predsa elegantná „dvorná dáma,“ a to nielen svojím správaním, ale aj vzhľadom. Vyberte si krásne šaty a doplnky hodné tohto pomenovania. 

Ak ste ešte na žiadnej svadbe družičkou neboli, pripravte sa na zopár povinností, s ktorými sa táto rola viaže. Neveste by ste mali pomáhať so všetkým, s čím potrebuje. S obliekaním, úpravou líčenia a vlasov, podávaním vreckoviek, ak jej vyhŕkne slzička šťastia. Hosťom môžete pripraviť zábavný večerný program. 

Veselé farebné šaty a štýlové doplnky

Výber šiat a doplnkov na túto príležitosť vás môže trochu potrápiť. Nevesta vám pravdepodobne povie svoju predstavu o farbe či strihu šiat. Ak sa vám predstava nevesty nebude pozdávať, vyjasnite si tieto nezrovnalosti hneď na začiatku.

Platí jedno zásadné pravidlo: nikdy nesmiete zatieniť nevestu, ktorá má byť stredobodom pozornosti. Svadobné družičky sú často oblečené v ružových, zelených, modrých či žltých šatách – a nie vo farbách noci. Šaty by mali byť jednoduché, no a, samozrejme, môžu byť doplnené šperkami – jednoduchými náušnicami a štýlovými kvetinovými náramkami či náramkami z perál.

Návod, ako si vybrať náramok

Poďme sa bližšie pozrieť práve na náramky, ktoré majú byť vybrané špeciálne pre túto udalosť. Priblížime vám typy náramkov, po ktorých družičky najčastejšie siahajú.

Kvetinové náramky sú najobľúbenejšie

Podobne, ako mávajú družičky šaty rovnakej farby, môžu mať aj na vlas podobné náramky. Rovnaké náramky nádherne vyniknú na svadobných fotkách. Na ich tvorbu sa využívajú kvety rôznych farieb obohatené napríklad o čipku alebo stužku. Dôležité je, aby náramky ladili k šatám alebo ku kytici nevesty. Ak budete mať na hlave čelenku, nezabudnite aj ju zaradiť do finálnej kompozície vášho outfitu.

Ak budete mať ako družičky fialové šaty, snažte sa zohnať si náramky s fialovými kvetmi. Ak ste sa zhodli na ružových šatách, doplňte ich ružovými náramkami. Náramok však nemusí byť celý vo farbe vašich šiat. Dbajte iba na to, aby spolu vizuálne ladili.

druzicky na svadbe

sperky pre druzicky

Elegantné perličky nikdy nesklamú

Okrem kvetinových vzorov sú ďalšou alternatívou biele perlové náramky. Družičky ich niekedy nosia „obtočené“ farebnou stuhou či s výrazným kvetom. Kombinácií, ako spraviť náramok atraktívnym, je skutočne mnoho. Nebojte sa ísť do nápadov, ktoré sa vám páčia, aj keď nie sú bežné a zaužívané.  

 

Čo prinesie fantázia

 

Veľké či malé kvety, stužky, čipka, rôzne farby či iba jedna jediná – takto rôzne sa dá pristupovať k výberu náramkov pre družičky. Konečný verdikt záleží na vašej dohode s nevestou a zvyškom „družičkovského“ tímu. Ak sa všetky zhodnete na farebných kamienkových náramkoch, choďte do toho. Svadba nemusí mať v ničom hranice, ak si ich sami neurčíte. :)

 

Náramky pre družičky: Pestrý výber šperkov Moloko

Poslednou otázkou ostáva, kde zohnať náramky, ktoré v sebe nesú punc elegancie. V našom e-shope Moloko také nájdete – šperky pochádzajú z dielní svetoznámych výrobcov a sú vyrobené z rôznych prírodných i syntetických materiálov. Určite si medzi nimi nájdete tie pravé, ktoré si zamilujete.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.