Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke Anna Klein

„Oblečenie svet nezmení. Zmenia ho ženy, ktoré ho nosia.“ Anna Klein

Anna Klein bola zlepšovateľka, vášnivá tvorkyňa a vizionárka, ktorá pomohla definovať americkú módnu scénu s jej značkou.

V roku 1968 Anna Klein založila značku, ktorá navždy zmenila spôsob, akým ženy o kúpe oblečenia zmýšľajú. Anna Klein verila, že by sa ženy mali v oblečení a doplnkoch vždy cítiť dobre. Dnes značka znamená viac než len splnenie požiadavkou žien na vkusné krásne róby: oslavuje všetky aspekty života poskytovaním módnych kusov. Za takmer 50 rokov bola Anna Klein synonymom amerického športového oblečenia. V roku 1968 Anna Klein založila značku, ktorá navždy zmenila premýšľanie žien o móde.

Anna Klein kolekcie sú rozdelené do radov Keramika, Diamant a Sety. Každá rada je unikátna – tak ako vy sama. 

Sety Anna Klein sú oslavou ženskej kreativity, vkusu a životného štýlu. Aranžmá podľa vás a podľa nálady. Hodinky dopĺňajú kvalitné náramky s designom, ktorý podporuje čistú eleganciu hodiniek bez toho, aby od nich odvracala pozornosť. Sety sa dokonale doplňujú a dajú sa medzi sebou kombinovať.

Keramika

Hneď z počiatku Vám ten chladný pocit keramiky na zápästí naznačí, že ide o niečo výnimočné. Krásne sýte farby keramických elementov z hodiniek robia šperky , ktorými sa zdobia ženy, ktoré kladú dôraz na módne trendy a určujú ich smer. Pevný materiál, ktorý je zároveň krehký, ale lahodí oku.

 Len neuveriteľná energia a žhavá vášeň dokáže vytvoriť niečo podobné ako je diamant. Tento drahý kameň zdobí ciferníky nami vybrané modely Anna Klein a pravom si zaslúži nápis Diamond.

 

Materiály a starostlivosť

Chirurgická oceľ, pozlátenie.

Hodinky nenoste počas športovania, manuálnych prác, spánku alebo počas aktivít, kedy by sa mohli manuálne poškodiť. Hodinky sú vodotesné do 3 ATM, čo znamená že sú odolné voči vlhkosti prostredia, nie sú určené na kúpanie alebo sprchovanie. Telo hodiniek čistite zľahka mäkkou bavlnenou handričkou a vyvarujte sa ich kontaktu s vodou.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.