Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Máj, lásky čas: Darujte srdce (nielen) v podobe šperku

„Ako dlho ostaneme mladí? Tak dlho, ako sme milovaní.”

Dante Alighieri

Celý mesiac máj sa nesie v znamení lásky. Povedzte svojim blízkym, ako ich máte radi – slovami, bozkom, objatím alebo pekným šperkom. 

Maličkosti tvoria svet (a lásku)

Pretkaný tradíciou lásky je hneď prvý máj. Vraví sa, že pár, ktorý sa pobozká pod čerešňou, bude mať večný vzťah alebo im pribudne do rodinky bábätko. Skúsili ste to? :)

Či sa držíte tradícií, alebo nie, vyjadriť lásku môžete akýmkoľvek spôsobom. Niekedy stačí prechádzka za súmraku alebo uvarená večera po ťažkom pracovnom dni. :) A ak by ste chceli ešte ďalšie tipy, ako povedať: mám ťa rád, tak pre vás nejaké máme. Tie naše sú hmotné a majú zaujímavé farby a tvary.

Čistý krištáľ

Krištáľ je známy aj ako kameň čistoty. Má priezračnú štruktúru, ale nádherne vyzerá aj v zelenej alebo modrej farbe. Ak chcete, aby bola vaša priateľka podmanivá, tak jej kúpte tento skvostný polodrahokam. 

Náušnice značky Guess s modrým a zeleným krištáľom.

Prsteň, ktorý nemusí byť zásnubný

Kúpa prsteňa priateľke sa väčšinou spája so zásnubami. Avšak niektoré ženy nosia prstene rady, dokonca si ich kupujú častejšie ako náušnice alebo retiazky. Preto sa pochlapte a vyberte svojej láske niečo výnimočné. Poteší sa nielen symbolu srdiečka, ale aj 14-karátovému zlatu z dielne značky Pandora. :)

Prsteň Pandora z perlete, striebra a 14K zlata.

Ženy, obdarujte samy seba

Ak nie je vo výhľade žiadny potenciálny „stavač mája”, tak si, milé ženy, jednoducho dajte darček samy sebe. Nie je na to nič zlé ani trápne, ale, naopak, dáte si najavo, ako sa máte rady. Vyberte si zaujímavé prívesky alebo korálky z kolekcie Pandora. Šperk si ľahko poskladáte podľa vlastnej predstavy. 

 

Náhrdelník Guess v tvare srdca so zľavou 40 %

Láska je len jedna, ale dá sa vyjadriť toľkými spôsobmi. Nech už si zvolíte akýkoľvek, malo by z neho cítiť, že vám na danej osobe naozaj záleží. Nielen v máji, ale aj po zvyšných 11 mesiacov v roku. :)

 

                            

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.