Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Potrpíte si na luxusné peňaženky? Toto o vás povie ich štýlUkáž mi svoju peňaženku a ja ti poviem, kto si. Nie, takto to celkom nefunguje. Pravda však je, že aj taká zdanlivá drobnosť, ako peňaženka, môže o vás čo-to prezradiť. O to viac, ak si na jej výbere dáte patrične záležať.

Samotný fakt, že si potrpíte na luxusnú peňaženku vraví o vašom dobrom vkuse. Máte radi kvalitné veci s precíznym spracovaním. Neuspokojí vás lacná náhrada. Ste jednoducho dáma, ktorá vie, čo chce a má svoj vyhranený štýl. Od peňaženky očakávate, že ju budete môcť využívať dlhšie obdobie. Veď peňaženku využívate denne, takže sa na ňu musíte vedieť spoľahnúť.

Pozrime si spolu niekoľko tipov peňaženiek a to, čo o vás jej výber môže prezradiť. 

Klasická a praktická

Obľubujete striedme a šikovné modely? V tom prípade je pre vás pri výbere peňaženky, okrem kvality, veľmi dôležitá aj jej praktickosť. Nepotrpíte si na módne výstrelky a ani farebné variácie. Peňaženku beriete veľmi účelovo. Hlavne, aby sa do nej zmestilo dosť kariet, aby mala priehradku na mince, bankovky a mala čisté línie. Z farieb volíte čiernu, hnedú či tmavomodrú a nad priateľkami, ktoré riešia okrem funkčnosti aj dizajn sa len pousmejete.

Čo to o vás hovorí? 

Ste jednoducho praktická a vyspelá osobnosť. Svoj názor na život máte jasný už niekoľko rokov. Nezaoberáte sa maličkosťami, ale idete vždy k jadru veci. Omáčky a chodenie okolo horúcej kaše vám skrátka nič nehovoria. Ste dáma, ktorá jednoducho vie, čo chce.

Náš tip pre vás

Ideálnou voľbou pre vás môže byť napríklad Michael Kors Jet Set Travel Pocket ZA Continental v hnedej či čiernej farbe. 

Svojimi dvanástimi priečinkami na karty vás určite zaujme kúsok od Vivienne Westwood Balmoral Black

Červená a bordová

Ak nosíte pri sebe peňaženku vo farbe vášne a lásky, máte bodík. Červená peňaženka vraj nosí šťastie. Poznáte túto starú poveru? Kde vznikla, si už vlastne nepamätá nikto. Jedno je však isté, akákoľvek peňaženkato bude, základ je, aby bola červená. Práve táto farba by mala svojej majiteľke priniesť šťastiea že nie hocaké! Samozrejme, že v oblasti financií.

Čo to o vás hovorí?

Ak patríte do skupinky dám, pre ktoré je červená farba peňaženky najdôležitejším kritériom, nenechávate nič na náhodu.Veci máte rada pod kontrolou a osud zbytočne nepokúšate. Máte rada všetko na poriadku, dizajn je pre vás dôležitý, no nekladiete ho na prvé miesto. Babské rapotačky nepočúvate, ale načo zbytočne pokúšať?

Náš tip pre vás

Aj pre milovníčky červenej farby máme v našom e-shope niekoľko zaujímavých kúskov. Jedným z nich je Vivienne Westwood Zip Round Balmoral Red. Je vyrobená z mäkkej zrnitej kože a ukrýva v sebe štyri priečinky. 

Druhou zaujímavou voľbou pre vás môže byť kompaktná Furla Babylon M Zip Around

Farebné, lesklé a veselé

Pre niektoré dievčatá je pri výbere peňaženky, rovnako ako funkčnosť, dôležitý aj výzor. Niekedy dokonca aj dôležitejší. Ak patríte medzi ne, tak máte pravdepodobne v malíčku všetky trendy – hlavne tie divoké. Vyhľadávate všetko nevšedné a zaujímavé. Čím výraznejšie farby, zdobenie či tvar, tým skôr si doprajete takúto dávku luxusu. Niekedy sa stane, že miesto jednej peňaženky ich máte doma hneď niekoľko.

Čo to o vás hovorí?

Dámy, ktoré uprednostňujú takéto peňaženky sú sebaisté osobnosti. Neboja sa byť iné a ukázať to svetu. Možno si to nemôžu vždy dovoliť, napríklad kvôli postaveniu v práci, no peňaženku predsa neukazujete na stretnutí vrcholového manažmentu. Veď mať bláznivú kabelku nemôžete vždy, no peňaženku určite áno. Nositeľky takýchto kúskov sú veselé bytosti, ktoré vedia dopriať malé radosti sebe i svojmu okoliu.  

Náš tip pre vás

Aj vy si u nás určite vyberiete. Ak hľadáte niečo naozaj štýlové, pozrite si Furla Golosa S Coin Case Limone

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.