Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

7 perfektných módnych tipov, ktoré nás naučili filmy

Náš pohľad na svet módy sa neustále vyvíja. Ovplyvňujú nám ho časopisy, internet, sociálne siete a rozhodne aj filmy. Pozrime sa spolu na zopár módnych tipov, ktoré sme sa naučili z dnes už ikonických filmov a seriálov.

Perly počas všedných dní

To, že perlové náhrdelníky môžeme nosiť aj počas všedných dnínás naučila Audrey Hepburn v legendárnom filme Raňajky u Tiffanyho. Vďaka milej a miestami šialenej Holly, ktorú tu Audrey stvárnila, už niekoľko generácií žien vie, že perly a masívne šperky nepatria len na spoločenské udalosti.

pinterest

Moloko tip

Naším tipom je rozhodne tento perlový náhrdelník od TI SENTO.

 

Malý zázrak s názvom biela košeľa

Vivian, hlavná postava z filmu Pretty Woman, nám ukázala, že aj obyčajná biela košeľa vie byť veľmi sexy. Keď sa zo ženy ľahkých mravov vďaka láske stane skutočná dáma, nejedna z nás uverí v jej nekonečnú silu. Ako symbol jej „napraveného“ srdca sa v niekoľkých scénach objaví biela košeľa. Ak ešte takú nemáte, určite to napravte.

pinterest

Prsteňov nie je nikdy dosť

Nemyslíme si, že na tejto planéte existuje niekto, kto nepozná seriál Priatelia. Za módnu ikonu v ňom bola síce prezentovaná Rachel, no prostoreká Phoebe má tiež niekoľko módnych tipov. Jej ruky plné prsteňov sú dnes niečo, čo k tejto postave jednoducho patrí. Určite to skúste i vy.

pinterest

Moloko tip

V našom e-shope nájdete stovky krásnych prsteňov. My sme pre vás vybrali jeden od značky Dyrberg/Kern s prírodným ruženínom

Vo svetových značkách aj na trhovisko

Vždy krásne upravené a zahalené do tých najväčších svetových značiek. Presne také sú hrdinky seriálu a filmov s názvom Sex v meste. Vysvetľovať a ani zložito predstavovať, o čom hovoríme, určite nie je nutné. Veď naša milovaná Carrie sa oblečie do štýlovej drahej róby aj pri návšteve trhoviska.

pinterest

Moloko tip

Nie všetky máme najatú celú skupinu stylistov ako spomínané dámy. Mať však na sebe denne exkluzívny kúsok, napríklad v podobe hodiniek Emporio Armani, vám dodá pocit výnimočnosti.

V správnych topánkach ovládnete svet

Uvedomili ste si niekedy pri pozeraní filmu Diabol nosí Pradu, že takmer vždy sú v zábere dámy vo vysokých podpätkoch? Nie nadarmo sa hovorí, že žena v správnych topánkach ovládne svet. Symbol červenej lodičky je aj v samotnom titulnom obrázku filmu. Je to jednoducho ďalšia kultovka, ktorou sa môžeme nechať inšpirovať.

pinterest

Moloko tip

Náš tip sú tieto čierne lodičky od Michaela Korsa. Ich elegantný podpätok a nie celkom všedné prevedenie zaujme každú milovníčku tohto filmu.

 

K upravenej dáme patria kvalitné okuliare

Romantický film plný odhodlania, taký je film Brooklyn. Film sa odohráva v 50-tych rokoch minulého storočia. Hlavnou hrdinkou je Eilis, ktorá sa z írskeho zapadákova presťahuje do jedného z najväčších miest sveta. Okrem niekoľkých sĺz, ktoré pri pozeraní vyronila takmer každá z nás, nám ukázala, že k upravenej dáme patria aj kvalitné a štýlové slnečné okuliare.

pinterest

Moloko tip

Výrazné a nadčasové – také sú okuliare Guess by Marciano. Ako stvorené pre každú odvážnu dámu.

Lesk v štýle Veľkého Gatsbyho

Okázalosť a lesk, ktorý nás sprevádza počas celého deja Veľkého Gatsbyho, zanechá dojem v každej z nás. Dámy zdobené drahými i menej drahými šperkmi a ligotavými čelenkami. Vidíme tu šaty, ktoré síce nie sú zložité svojím strihom, no o to viac sú zdobené rôznymi aplikáciami.

 

Tento film nás naučil, želesk šperkov a bižutérie nikdy nevyjde z módy. Výrazný doplnok nemusí byť vyrobený z drahých kovov, no na spoločenskú udalosť sa rozhodne hodí. Ide predsa o to, aby ste zaujali.

pinterest

Moloko tip

Za povšimnutie rozhodne stoja masívne visiace náušnice Swarovski, ktoré sú ideálne na každú významnú udalosť. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.