Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

3 tipy na šperky z e-shopu alebo SOS darčeky na Valentína

Ak nemáte dostatok času, aby ste svojej priateľke vybrali darček, ktorý ju poteší, pozrite si tipy na šperky z našej stránky, ktoré budú na dekolte, prste alebo zápästí vašej polovičky doslova žiariť.

Už v predchádzajúcom článku sme vám radili, aké šperky sú na Valentína vhodným darčekom. Klasika v tvare srdca stále letí a keď prídete do našej predajne s konkrétnou značkou, ktorú vaša priateľka nosí, máte spolovice vyhraté.

1.Valentínsky špeciál v podobe Pandory

O tom, že láska sa nemeria v peniazoch a počte hviezdičiek v hoteli na dovolenke, asi tušíte. Či už ste zadaní pol roka alebo 7 rokov, tiež viete, že iskru vo vzťahu udržíte hoc aj maličkosťou. Najlepšie takou, ktorá vašej milej cinkne na ženskú nôtu.

Je bláznivá, samostatná a má veci pod kontrolou? Potom by sa jej mohla páčiť Pandora. Vyzývavá, no pritom jednoduchá značka, ktorá dáva slobodu k prejaveniu kreativity a jedinečnosti.

Pozrite si najnovšiu valentínsku kolekciu od Pandory.

2. Prívesky a korálky pre originálny šperky

Endless má podobný štýl ako Pandora a niet sa čomu čudovať, keďže značka vyšla spod rúk zakladateľa Pandory. Ku koženému jedno-, dvoj- alebo trojvrstvovému náramku môžete pridať prívesky rôznych tvarov, motívov i farieb alebo jej kúpiť prívesok samostatne. Nájdete v nich aj zamilované motívy.

3.Prstene nielen na zásnuby

Nemusíte ju žiadať o ruku, aby ste jej kúpili pekný prsteň. Valentín je na to ako stvorený. Na výber máte z rôznych značiek a materiálov.

Darček na Valentína cez Moloko.sk

Moloko je sieť obchodov s originálnymi šperkami. Nájdete nás online, ale aj v kamenných predajniach na Slovensku. Odoberáme skvosty od popredných svetových značiek, ako je Endless, Dyrberg and Kern, Qudo a Misis, a predávame ich za priaznivé ceny. Šperk pre svoju ženu objednáte pohodlne a jednoducho z našej stránky.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.